Web Tasarım plastikkuskonmaz Kuşkonmaz Bariyer Tekirdağ çilingir Kuş Kovucu Tekirdağ yat turu Tekirdağ web tasarım Plastik Kuşkonmaz İş Elbiseleri
Korona
TORKU
erotik shoperotic shop

U20 Genç Kız Milli Takımımız, Dünya 4’üncüsü Oldu

Meksika’nın ev sahipliğinde organize edilen U20 Dünya Voleybol Şampiyonası’nda mücadele eden Genç Kız Milli Takımımız, Rusya'ya 3-1 mağlup oldu.Ve şampiyonayı dördüncü sırada tamamladı.

U20 Genç Kız Milli Takımımız, Dünya 4’üncüsü Oldu

TÜRKİYE-RUSYA: 1-3

SALON: Hermanos Carreon

HAKEMLER: Sabine Witte (Almanya), Sinisa Isajlovic (Avusturya)

TÜRKİYE: Eda, Derya, Zeynep Sude, Zeynep, Yaprak, Merve, Simay (L) (Eylül, Elif, Melis, Aysun)

RUSYA: Mishagina, Pipunyrova, Brovkina, Yakushina, Shevchuk, Pushina, Shepeleva (L) (Zvereva, Rasputnaia, Shemanova)

SETLER: 22-25, 28-26, 19-25, 27-29

SÜRE: 1 saat 50 dakika (24, 31, 24, 31)

Meksika’nın ev sahipliğinde organize edilen U20 Dünya Voleybol Şampiyonası’nda mücadele eden Genç Kız Milli Takımımız, üçüncülük karşılaşmasında Rusya ile karşı karşıya geldi.

Millilerimiz, Aguascalientes şehrindeki Hermanos Carreon Salonu’nda oynanan mücadelede rakibine 22-25, 28-26, 19-25 ve 27-29‘lik set skorlarıyla 1-3 mağlup oldu.

Bu sonucun ardından U20 Genç Kız Milli Takımımız, üst üste 2. kez Dünya 4.sü oldu.

Merve Atlıer, U20 Dünya Şampiyonası’nda Rüya Takım’da

Final karşılaşmasının ardından düzenlenen kupa, madalya ve bireysel ödül töreninde; Millilerimizden Merve Atlıer, turnuvanın “En İyi Orta Oyuncusu” seçildi.

U20 Genç Kızlar Dünya Şampiyonası Rüya Takımı

Pasör: Tsukasa Nakagawa (Japonya)

Pasör Çaprazı: Ruth Terry Enweonwu (İtalya)

Orta OyuncularMerve Atlıer (Türkiye), Yulia Brovkina (Rusya)

Smaçörler: Haruna Soga (Japonya), Mayu Ishikawa (Japonya)

Libero: Feifan Ni (Çin)

İTALYA-TÜRKİYE: 3-2

SALON: Hermanos Carreon

HAKEMLER: Nestor Bienvenido Mateo Perez (Dominik Cum.), Sanja Miklosic (Slovenya)

İTALYA: Populini, Lubian, Morello, Omoruyi, Kone, Enweonwu, Panetoni (L) (Battista, Malual, Scola, Tanase)

TÜRKİYE: Eda, Derya, Zeynep Sude, Zeynep, Yaprak, Merve, Simay (L) (Eylül, Melis, Aysun, Yaren)

SETLER: 19-25, 24-26, 25-21, 25-16, 18-16

SÜRE: 2 saat 17 dakika (26, 31, 29, 27, 24)

Millilerimiz, Aguascalientes şehrindeki Hermanos Carreon Salonu’nda oynanan mücadelede rakibine 19-25, 24-26, 25-21, 25-16 ve 18-16‘luk set skorlarıyla 3-2 mağlup oldu. Bu sonucun ardından U20 Genç Kız Milli Takımımız, Dünya Şampiyonası’nda bronz madalya maçına çıktı..

 

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

  • S.Lig
  • 1.Lig
  • 2.Lig Kırmızı
  • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
    Takımlar O G B M Av P
    Takımlar O G B M Av P
NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık