Web Tasarım plastikkuskonmaz Kuşkonmaz Bariyer Tekirdağ çilingir Kuş Kovucu Tekirdağ yat turu Tekirdağ web tasarım Plastik Kuşkonmaz İş Elbiseleri
YEŞİLAY
KOM YAZ
erotik shoperotic shop

Plaj Voleybolu Kulüpler ve Veteranlar Türkiye Şampiyonaları Sona Erdi

İzmir Selçuk’ta bulunan Pamucak Plajı’nda organize edilen TVF Plaj Voleybolu Kulüpler ve Veteranlar Türkiye Şampiyonaları’nda şampiyonlar, üçüncü ve son gününde oynanan karşılaşmaların ardından belli oldu.

Plaj Voleybolu Kulüpler ve Veteranlar Türkiye Şampiyonaları Sona Erdi

İzmir Selçuk’ta bulunan Pamucak Plajı’nda organize edilen TVF Plaj Voleybolu Kulüpler ve Veteranlar Türkiye Şampiyonaları’nda şampiyonlar, üçüncü ve son gününde oynanan karşılaşmaların ardından belli oldu.

Merkez kortta oynanan müsabakalar sonucunda sıralamalar şu şekilde oluştu:

45+ 2×2 Erkek
1.Kayhan Kartal Ejder – Ercüment Pağda
2.Ahmet Necati Sulhan – Bülent Turan
3.Hakan Unç – Zafer Akdemir
4.Murat Bozkurt – Alihsan Odabaşı (Mustafa Taşdöven)
5.Volkan Özakman – Volkan Özfırart (Sedat Özer)

45+ 4×4 Erkek
1.Sedat Özer – Volkan Özakman – M.Alaattin Eylik – Volkan Özfırat (Seda Özgören)
2.Kayhan Kartal Ejder – Ercüment Pağda – Hakan Unç – Zafer Akdemir
3.Ahmet Necati Sulhan – Bülent Turan – Medine –  Nagehan

35+ 4×4 Mix Erkek
1.Ali Çelik – Ferdi Altınbaş – Burak Balıbey – Oğuz Değirmenci
2.Emre Arslan – Adil Çanakcı – Murat Can Kara – Hasan H. Er
3.Kayhan Kartal Ejder – Ercüment Pağda – Hakan Unç – Zafer Akdemir
4.Sedat Özer – Volkan Özakman – M.Alaattin Eylik – Volkan Özfırat (Seda Özgören)
5.Tibet Turgut – Kadir Mutaf – Hasan Nural – Elif Nural
6.Five Master (Burcu Pamukçu – Burcu Alşan – Sofiya Erdemil – Murat Bozkurt (Mustafa Daşdöven)

35+ 2×2 Mix
1.Selim Bölüm – Başak Bölüm
2.Hasan Nural – Elif Nural
3.Özcan  Oslu – Arzu Uzatöz

35+ Erkek
1.Oğuz Değirmenci – Burak Balıbey
2.Yusuf Nahum – Selim Bölüm
3.Hasan H. Er – Emre Arsan
4.Bülent Kandemir – Özkan Karatekin
5.Mehmet Alattin Eyilik – Özcan Oslu
6.Ali Çelik – Ferdi Altınbaş
7.Serkan Tunca – Özgür Öztürk
8.Sertan İnce – Sabri İnce
9.Murat Abanoz –  Onur Atılgan

35+ Kadın
1.Burcu Pamukcu – Burcu Alşan (Nihan Gençülgen Evrenösoğlu)
2.Sofıa Erdemil – Zeynep Vergili (Özgü Yalçın)
3.Tuğba Döğüşcü – Ayşin Gemalmaz
4.Başak Bölüm – Arzu Uzatöz
5.Banu Baytemur Arıcı – Yelinay Yelin Cesur
6.Özlem Bakan – Seda Özgören

Kulüpler – Kadınlar
1.Uno Akademi (Medine Korkmaz / Nagehan Temel)
2.Burdur Müc. (Cansu Cibeli/Pulsar Tunca)
3.Burdur Müc. 1 (Çilem Ünal / Nesibe Bulut)

Genç Kızlar
1.İstanbul Anadolu G.S.K (Öykü – Ceyda)
2.Burdur Mücadele Gsk (Dilek – Derya)
3.İbradı Belediyesi Spor Klübü (Belinay-Ceren)
4.Ege Atletik Spor Kulübü (Nazlıca -Ezgi )
5.Ege Atletik Spor Kulübü (İrem – Miray)

Yıldız Kızlar
1.Vefa Şimşek Beach Volley Akademi (Dalya-Tuana)
2.Muğla Bş Bld. G.S.K (Defne-Gülin)
3.Muğla Bş Bld. G.S.K (Sıla-Pınar)
4.Kartal Anadolu Spor Klübü (İrem-Sudenaz)
5.Antalya Açı Gençlik Spor Kulübü (Sudenaz-Afra)
6.Beta Spor Klübü (Sıra-Hilal)

Midi Kızlar
1.Özateş G.S.K. (Berrak – Şimal)
2.Bodrum Doğuş(Bensu-Cenay)
3.Muğla Bş Bld. G.S.K(Elif-Defne
4.Kartal Anadolu Spor Kulübü(Zeynep-Dila)
5.Muğla Bş Bld. G.S.K(Ecenaz-Seden)

Karşılaşmaların ardından düzenlenen törende, şampiyonlar olan takımlara kupalarını, Selçuk Kaymakamı Ekrem İnci, Selçuk Belediye Başkan Yardımcısı Bilgi Keskin, Selçuk Belediye Başkan Yardımcısı Cansu Bakıcıol, Selçuk Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ihlamur, Selçuk Belediye Meclis Üyesi Cem Subaşı, Selçuk Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Kılınç, Selçuk İlçe Garnizon Komutanı Mehmet Önder Ortoğlu ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Derneği Başkanı Ersan Odaman takdim etti.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

YILIN BELEDİYESİ

  • S.Lig
  • 1.Lig
  • 2.Lig Kırmızı
  • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
    Takımlar O G B M Av P
    Takımlar O G B M Av P

BURÇLAR

(21 Mart - 20 Nisan)

Koç Burcunun 25.10.2020 Günlük Yorumu

(21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğa Burcunun 25.10.2020 Günlük Yorumu

(22 Mayıs - 22 Haziran)

İkizler Burcunun 25.10.2020 Günlük Yorumu

(23 Haziran - 22 Temmuz)

Yengeç Burcunun 25.10.2020 Günlük Yorumu

(23 Temmuz - 22 Ağustos)

Aslan Burcunun 25.10.2020 Günlük Yorumu

(23 Ağustos - 22 Eylül)

Başak Burcunun 25.10.2020 Günlük Yorumu

(23 Eylül - 22 Ekim)

Terazi Burcunun 25.10.2020 Günlük Yorumu

(23 Ekim - 21 Kasım)

Akrep Burcunun 25.10.2020 Günlük Yorumu

(22 Kasım - 21 Aralık)

Yay Burcunun 25.10.2020 Günlük Yorumu

(22 Aralık - 21 Ocak)

Oğlak Burcunun 25.10.2020 Günlük Yorumu

(22 Ocak - 19 Şubat)

Kova Burcunun 25.10.2020 Günlük Yorumu

(20 Şubat - 20 Mart)

Balık Burcunun 25.10.2020 Günlük Yorumu

NAMAZ VAKİTLERİ
müjde çorap
yukarı çık