evden eve nakliyat eşya depolama Nakliyat nakliye uluslararası evden eve nakliyat gebze nakliyat
YEŞİLAY
Kızılay Web Banner 120X600
PED MARKAN KOTEX
  • 28 Temmuz 2019, Pazar 1:02
GÜLNUR GÖRGÜN

GÜLNUR GÖRGÜN

Dijital Voleybol Müzesi’nin ilk tuğlası

Herkese Merhaba,

Voleybolun UnutulmazlarıBiz TakımıAnsiklopedisi hepinizin bildiği gibi 4,5 yıl gibi oldukça uzun bir zaman diliminde hazırlandı ve gelecekte bir Dijital Voleybol Müzesi’nin ilk tuğlası olabilmesi amacıyla tarafımca Voleybolcular Derneği’ne bağışlandı.

25 Mayıs Büyük Buluşma ve sonrasında Volder’e bağış yaparak ansiklopedimizi edinen tüm duyarlı abi, abla, arkadaşlar, vefat edenlerin yakınları ve özellikle ansiklopedi içinde olmasa da bu eseri, bu emeğe katkıda bulunan ve aşağıda isimleri bulunan tüm kişilere teşekkür etmek isterim. Ayrıca 30 adet ansiklopedi bağışıyla yıllardır voleybolumuzun lokomotif görevini üstlenen Eczacıbaşı Spor Kulübü’ne de duyarlılıklarından ötürü sonsuz teşekkürlerimle...

Gülnur Özfer Görgün

1. CİLT

Ali Barçın 1918-2004

Ali Topçuoğlu 1927-1988

Asım Çakı 1935-2011

Avni Nalçacıoğlu 1926-1991

Ayhan Altuğ 1933

Aykın Dilek 1930

Aysel Yöney 1933-2014

Cafer Aksakal 1935

Cahit Yüceland 1932

Celal Kaplan 1922-2003

Cemal Topaç 1911-1967

Ender Kurt 1933-2016

Erdal Akkan 1931-2011

Ergun Erdiner 1934-2006

Ersan Feray 1935-1999

Faik Gökay 1913-2013

Fevzi Akkan 1919-1978

Gültekin Gürel 1929-2012

Haluk Aykulu 1932

Hayrettin Nilsu 1930-2009

Hikmet Kandeydi 1932

İskender Yumlu 1921-1969

Kemal Alphan 1927-2015

Lui Şalabi 1923-2003

Mahir Araz 1926-2016

Mehmet Fuat Bengü 1926-2002

Necla Evren Vrolijk 1930-2003

Orhan Ertem 1931

Ömer Turhan 1935-2011

Özdemir Gözüodlu 1935-2002

Reşit Yücesoy 1933-2016

Selçuk Atamer 1927

Sinan Erdem 1927-2003

Şakir Eczacıbaşı 1929-2010

Ünal Barkay 1933-1991

Vahit Çolakoğlu 1923-2003

Yılmaz Özbabacan 1933

Ziya Kayacan 1929-2009

2. CİLT

Abdullah Sezer 1942

Ahmet Kaya 1945

Alev Türe Ercins 1940-2014

Ali Himmetoğlu 1941

Alparslan Yalkın 1937-2009

Alper Başaran 1943-1977

Aşkın Uygur 1941-1994

Atila Boronkay 1941-2012

Atilla Bostancıoğlu 1939-2011

Ayhan Şengürbüz 1938

Aysel Taneri Korhan 1938

Bahattin Şençağda 1944

Başaran Dölen 1943

Bumin Bayer 1943-1986

Bülent Selçuk 1942

Cengiz Göllü 1938-2014

Deniz Dipçin 1943

Egemen Güredin 1938-2007

Ekrem Günay 1936

Engin Şenol 1945

Enver Dağ 1938

Erdal Önder 1942-2016

Ergün Alkan 1945

Erkan Deren 1943-2005

Erkan Yasa 1939

Erol Yavuz 1939

Erol Yüksel 1943

Galip Göksel 1945

Gönül Ercan Yıldıran 1936

Gülay Tanbay 1943

Güneş Çapa 1936

Hüseyin Özcoşan 1943

Hüseyin Uzunoğlu 1944

İlhan Enis Akar 1945-2005

İlhan Konuk 1940

İlhan Tezcanlı 1937

İlter Gülsen Ayata 1944-2017

İsmet Özgümüş 1940-2014

Kemal Şen 1944

Leyla Tarlan Şakar 1943-2013

Mahiru Akdağ 1936

Mehmet Akpınar 1942

Mehmet Önkal 1944

Metin Selçuk 1938

Mithat Barım 1941

Muammer Özay Taktak 1939

Mustafa Topaç 1945

Naci Bayamlıoğlu 1939

Oktar Tertemiz 1939

Oktay Enünlü 1938-1989

Oya Çapa Sungar 1938

Ömer Sunman 1940-2007

Özcan Mutlugil 1936-2015

Özden Yıldıral Şahsuvaroğlu 1945

Perihan Tangür Özbilgin 1944

Raşit Konuk 1939

Sait Bademlioğlu 1944-2018

Sami Akgün 1945

Sebahattin Akın 1938-2017

Seda Acudoğu Güzelçam 1937

Selami Sargut 1943

Semih Haznedaroğlu 1940

Siray Arca Özgüden 1937-1992

Şakir Türkdoğan 1937

Tamer Kırklar 1945

Taner Katırcıoğlu 1945

Tankut Antikacıoğlu 1939-2016

Taylan Şakar 1942

Teoman Kartaltepe 1937

Toygun Çanga 1942

Tuncer Orhan 1938

Türkan Işık Tunçkol 1943

Vahit Tunay 1938

Vedat Üzgit 1940

Vezir Balcıoğlu 1943-2016

Yalçın Sarıözen 1943

Yavuz Işılay 1943

Yılmaz İzgüt 1940

Zeki Kuban 1943

3. CİLT

Abdullah Gümüşbaş 1947

Abdullah İmren 1949

Abdullah Paşaoğlu 1953

Adil Ok 1953

Ahmet Ateş 1955-2010

Ahmet Besler 1949

Ahmet Ersen 1952

Ahmet Hilmi Karamercan 1953

Ahmet Kavaz 1949

Ahmet Mert 1946

Ahmet Özkan 1948

Akın İra 1947

Ali Rıza Kurtul 1947

Arslan Çakır 1947

Atilla Selçuk 1946

Aydın Öztürk 1947

Aydın Şenolsun 1947

Aydın Yolaç 1950

Aziz Kalağoğlu 1947

Bülent Meriç 1950

Cahit Erdoğuş 1948

Cemil Karahan 1951-1994

Cengiz Orturay 1950

Cumhur Tezsezen 1954

Çetin Demirel 1947

Doğan Aslan 1948

Emre Borluoğlu 1951

Erdal Türker 1947

Erol Paksoy 1955

Ertuğrul Şişman 1955

Fahir Köprülü 1947

Fahrettin Bağrı 1954

Faruk Eczacıbaşı 1954

Fehmi Gerdan 1955

Feyyaz Ergut 1953-2017

Feyza Saysen 1955

Fikret Saygınsoy 1949-2006

Füsun Eldaş Erben 1953

Gülfer Karabulut Oktay 1953

Gülören Nas 1950

Güner Arıkan 1947-2011

Hafize Mert 1953

Haydar Sezgin 1947

Hikmet İnanlı 1950

Hüseyin Aynuksa 1953-2005

Hüseyin Çakıroğlu 1950

Hüsnü Can 1947

İbrahim Dağıstanlı 1955

İlhan Çetinkaya 1946

İlhan San 1955

İsa Subaşı 1952-2013

İsmail Uyguner 1954

Jeyan Erben 1950

Kahraman Bağatır 1951-2009

Kemal Öztuncer 1948

Levent Kavuzlu 1955

Mehmet Çelebi 1953

Mehmet Sungur 1951

Mehmet Şekeryapan 1955

Mustafa Doğan 1954-2010

Mustafa Ekşi 1953

Mustafa Salar 1949

Naran Dağseven 1955

Nedret Aloğlu 1952-2007

Nida Eren Pura 1954

Nizamettin Hepşenol 1951

Nur Dönmez Başaran 1946

Nurullah Şaman 1950

Osman Dehrioğlu 1954-2019

Osman Kahraman 1951

Raif Gültakın 1955

Reha Pekünlü 1948

Sedat Erener 1955-2010

Selay Yöney 1950

Selcan Çağlar 1953

Selim Çavuşoğlu 1952-2019

Sema Dinçel Ersen 1955

Semih Oktay 1951

Serab Gençsu 1953

Serdar Keskin 1953

Şaban Çıbık 1954

Şevket Ayaz 1946

Şevket Günay 1952

Şule Aşkın 1949

Şule Özden Akıncıbay 1951

Taner Ertuğ 1948-2010

Tanju Özenç 1947

Vedat Tüfekçi 1953-2009

Yalçın Ersözlü 1949

Zafer Atay 1955

Zekai Cangöz 1953

Zeki Işık 1954

4. CİLT

Ahmet Sulhan 1965

Ahmet Tarkan 1964

Ali Osman Tatlısu 1962

Atay Doğu 1961

Attila Şaylan 1964

Ayhan Alpakın 1963

Ayşe Akdemir 1961

Ayşegül Uzun Koçoğlu 1965

Barbaros Çelenk 1961

Barhan Bayraktar 1959

Bayram Dikmentepe 1959

Bozkurt Şener 1956

Burhan Dülger 1958

Bülent Bozkurt 1964

Bülent Gürcan 1965

Cahit Yavuz 1962

Can Çağlar 1958

Can Çavuşoğlu 1959

Cem Topçuoğlu 1963

Cengiz Yelkencioğlu 1968-1989

Cihat Fırıncıoğlu 1964

Deniz Demirel Güler 1959

Deniz Dosdoğru 1960

Doğan Başol 1956

Ediz Lik 1965

Elvio Paradiso 1960

Enver Bağlarbaşı 1957

Ertan Kesim 1958

Esra Temelli 1962

Faruk Saran 1956

Fatih Toptaş 1958

Ferhan Eldaş Tunçbilek 1956

Filiz Demirel Hergüner 1957

Gökhan Dağ 1960

Gökhan Esentan 1956

Gökhan Saygı 1959

Gül Demircioğlu Evans 1963

Gülay Çıkırık Çakırgil 1963

Gülen Hanoğlu 1961

Gülnaz Ensü Kaplan 1957

Gürkan Say 1958

Hakan Alkan 1962

Hakan Dinçay 1961-2017

Hakan Kayhan 1964

Halit Kayatürk 1963

Haluk Pepeyi 1957

Hülya Odabaşı 1960

Hürriyet Bilgiç Oğuzkan 1959

Hüseyin Düzceler 1959

Işık Menküer 1963

İlker Çeteci 1959

İnci Pişkin Caner 1962

İpek Özgüden Özen 1965

İsmail Şahin 1963

İsmet Kır 1957

Jale Mekiş Diker 1962

Kazım Tokat 1957

Kemal Bostan 1964

Kemal Uslu 1958-2008

Kenan Bengü 1961

Kıvanç Gürkan Peşteli 1964

Kurtaran Mumcu 1957

Kürşad Dolunay 1963

Levent Ergun 1958

Levent Özvarnalı 1960

Mehmet Akif Üstündağ 1963

Mehmet Ali Yasavul 1959

Mehmet Bedestenlioğlu 1959

Mehmet Emirsoy 1962

Mehmet Karagemicioğlu 1965

Merve Saraç 1958

Murat Yedidağ 1960

Mustafa Aydoğan 1962

Mükerrem Dayıoğlu Tavşanlı 1962

Mürvet Günaydın Ateş 1963

Nalan Gülergin Ural 1964

Nalan Suna 1959

Nejat Sancak 1962

Nihat Ermihan 1958

Oba Kalkancı 1957

Oğuzhan Peksarı 1961

Osman Çevikman 1962

Ömer Mihalıçcık 1956

Özden Şantay Tamer 1962

Özkan Mutlugil 1965

Paidar Demir 1960-2006

Pınar Erel Mutlugil 1965

Renan Kömürcüoğlu 1963

Reşat Arığ 1964

Rıza Yalçınkaya 1957

Seda Tüzemen Gülser 1965

Sema Akın Ağırkol 1960

Sema Arkış 1964

Sema Ataalkın 1963

Sema Ulubay 1963

Semih Faruk Özhan 1964-2014

Semih Soyer 1964

Semih Tavşanlı 1957

Serpil Katal 1961

Sevim Ülkümen Çanak 1965

Sırma Çallı Üç 1965

Sinan Şenol 1963

Sinem Beltan 1963

Siyami Akay 1958

Suzan Serim Kum 1956

Şehnaz Karagöz Mumcu 1964

Şenol Yurtsever 1965

Şermin Erkurt Urgan 1962

Tarık Biçer 1963

Tayfun Pişiren 1958

Tolga Demirer 1968-2017

Tülin Bilik 1964

Ufuk Girgin Sulhan 1965-2016

Volkan Ulusoy 1962

Yasemin Varış Ersöz 1956

Yaşar Yılmaz 1957

Yurdagül Işıkçı Yağlıoğlu 1963

Zafer Emekliler 1962

Zafer Göynügür 1956

Zeki Uslu 1958

Zuhal Alptekin Saraç 1960

Diğer

Alim Gerçel Sahabiye

Bülent Akman

Cenk Rodoslu

Cumhur Gülensoy

Çetin Deniz Cebeci

Eczacıbaşı Spor Kulübü

Erol İnanlı

Eşref Arıcan

Hakan Hanikoğlu

Halil Sağlam

Haluk Özkaya

Müge Altınkaya

Nedim Kara

Nihan Karaçam Salkaya

Özel Şahinkaya Okulu

Savaş Eskigülek

Turhan Kesim

Yasef Levi


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


ANKET

SENCE HANGİ PED?

  • S.Lig
  • 1.Lig
  • 2.Lig Kırmızı
  • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
    Takımlar O G B M Av P
    Takımlar O G B M Av P

BURÇLAR

(21 Mart - 20 Nisan)

Koç Burcunun 07.12.2019 Günlük Yorumu

(21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğa Burcunun 07.12.2019 Günlük Yorumu

(22 Mayıs - 22 Haziran)

İkizler Burcunun 07.12.2019 Günlük Yorumu

(23 Haziran - 22 Temmuz)

Yengeç Burcunun 07.12.2019 Günlük Yorumu

(23 Temmuz - 22 Ağustos)

Aslan Burcunun 07.12.2019 Günlük Yorumu

(23 Ağustos - 22 Eylül)

Başak Burcunun 07.12.2019 Günlük Yorumu

(23 Eylül - 22 Ekim)

Terazi Burcunun 07.12.2019 Günlük Yorumu

(23 Ekim - 21 Kasım)

Akrep Burcunun 07.12.2019 Günlük Yorumu

(22 Kasım - 21 Aralık)

Yay Burcunun 07.12.2019 Günlük Yorumu

(22 Aralık - 21 Ocak)

Oğlak Burcunun 07.12.2019 Günlük Yorumu

(22 Ocak - 19 Şubat)

Kova Burcunun 07.12.2019 Günlük Yorumu

(20 Şubat - 20 Mart)

Balık Burcunun 07.12.2019 Günlük Yorumu

NAMAZ VAKİTLERİ
PED MARKAN HANGİSİ?
yukarı çık