sanalbasin.com üyesidir 6
Hozzt satış
Hozzt Satış Ortaklığı

Voleybol Bayanlar ve Erkekler 2’inci Lig Fikstürleri!

2017 – 2018 Voleybol Sezonu bayanlar ve erkekler 2’inci liglerinin fikstürleri belli oldu. Fikstür özel sayfası...

Voleybol Bayanlar ve Erkekler 2’inci Lig Fikstürleri!
  • 10 Ağustos 2017, Perşembe 10:22

2017 – 2018 Voleybol Sezonu bayanlar ve erkekler 2’nci liglerinin fikstürleri Ankara Volley Hotel Toplantı Salonu'nda gerçekleşen kura çekimi sonucunda belli oldu.

Kura çekimine, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF)  Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, TVF Lig İşleri Danışmanı Recep Nurtanış ve kulüp temsilcileri katıldı.

2017 - 2018 VOLEYBOL SEZONU BAYANLAR 2. LİGİ

1.DEVRE: 22 EKİM - 17 ARALIK 2017 PAZAR

2.DEVRE: 07 OCAK - 28 ŞUBAT 2018

 

1.GRUP

 

2.GRUP

 

 

 

 

1

BİLECİK

BOZÜYÜK BLD.İDMAN YURDU

1

BALIKESİR

AYVALIKGÜCÜ BLD.

2

BURSA

BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK A.E

2

BALIKESİR

BALIKESİR DSİ

3

BURSA

İNEGÖL ÇARŞI

3

BALIKESİR

ERDEK SPOR

4

İSTANBUL

ARNAVUTKÖY BLD.

4

ÇANAKKALE

BİGA ÇİÇEKLİDEDE

5

İSTANBUL

B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ

5

EDİRNE

EDİRNESPOR

6

İSTANBUL

İSTANBUL BBSK

6

İSTANBUL

ALP SPOR

7

İSTANBUL

M.ERDEM MARMARA AKADEMİ

7

İSTANBUL

BAHÇELİEVLER BLD.

8

İSTANBUL

UPS

8

İSTANBUL

ESENLER ARTERUS

9

İSTANBUL

VAKIFBANK

9

İSTANBUL

FMV IŞIK SPOR

10

KOCAELİ

GÖLCÜK İHSANİYE

10

İSTANBUL

KARTAL BLD.

11

KOCAELİ

İZMİT DSİ

11

İSTANBUL

SARIYER BLD.

12

 

 

12

İSTANBUL

SİLİVRİ SPOR

 

3.GRUP

 

4.GRUP

 

 

 

 

1

ANTALYA

KEPEZ BLD.

1

ANKARA

AFİDER

2

ANTALYA

PARK ANTALYA GENÇLİK

2

ANKARA

BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR

3

ANTALYA

ŞİMŞEK SPOR

3

ANKARA

ERYAMAN GENÇLİK

4

AYDIN

AYDIN B.ŞEHİR BLD.

4

ANKARA

HALKBANK

5

DENİZLİ

DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ

5

ANKARA

KEÇİÖREN BLD. BAĞLUM SPOR

6

İZMİR

BERGAMA DOĞA GENÇLİK

6

ANKARA

MALİYE OKULLARI

7

İZMİR

GELİŞİM KOLEJİ

7

ANKARA

SPOR MEKTEBİ

8

İZMİR

İZMİRSPOR

8

ANKARA

SULTAN SPOR

9

İZMİR

MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK

9

ANKARA

TARIM SPOR

10

İZMİR

ÖZATEŞ

10

BOLU

İNKILAP İÖO

11

MUĞLA

BODRUM DOĞUŞ SPOR

11

ESKİŞEHİR

TEPEBAŞI GENÇLİK

12

MUĞLA

MARMARİS AKADEMİ

12

KÜTAHYA

KÜTAHYA VOLEYBOL

 

5.GRUP

 

6.GRUP

 

 

 

 

1

ADANA

ADANA DSİ

1

DİYARBAKIR

AMED SPORTİF FAALİYETLER

2

ADANA

ADANA VOLEYBOL

2

DİYARBAKIR

ÇELEBİ ESER O.O

3

ADANA

ÇUKUROVA EFES

3

ELAZIĞ

ELAZIĞ GENÇLİK SPOR

4

ADANA

SEYHAN BLD.

4

ELAZIĞ

POLİSGÜCÜ

5

KAYSERİ

BRN YATAKLARI

5

GAZİANTEP

MERİNOS

6

KAYSERİ

KAYSERİ ATLETİK

6

GAZİANTEP

ZEUGMA GENÇLİK

7

KONYA

EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ

7

HATAY

ANTAKYA BLD.

8

MERSİN

ERDEMLİ İDMAN YURDU

8

HATAY

DEFNE GENÇLİK

9

MERSİN

MERSİN B.ŞEHİR BLD.

9

ŞANLIURFA

SEFA SPOR

10

MERSİN

MERSİN ÜNİV.

10

 

 

11

MERSİN

TARSUS BLD.

11

 

 

12

 

 

12

 

 

 

7.GRUP

 

8.GRUP

 

 

 

 

1

ORDU

ÇAMLIK SPOR

1

BİTLİS

BİTLİS GENÇLİK SPOR

2

RİZE

ÇAYKUR RİZE SPOR

2

MARDİN

DİNAMİK GENÇLİK

3

RİZE

PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ

3

MARDİN

MARDİN B.ŞEHİR BLD.

4

SAMSUN

GÜLİZAR H.YILMAZ LİSESİ

4

MARDİN

MARDİN GENÇLİK SPOR

5

SAMSUN

SAMSUN B.ŞEHİR BLD.ANAKENT

5

MARDİN

MEZOPOTAMYA

6

SİVAS

CUMHURİYET ÜNİV. SPOR

6

MUŞ

PROF. DR. VAHİT ÖZMEN O.O

7

TOKAT

TURHAL K.KAVAK AND.SPORTİF

7

ŞIRNAK

73 ŞIRNAK BLD.

8

 

 

8

ŞIRNAK

CİZRE BLD.

9

 

 

9

TUNCELİ

PERTEK BLD.

10

 

 

10

VAN

VAN B.ŞEHİR BLD.

11

 

 

11

 

 

12

 

 

12

 

 

 

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Bayanlar 2. Lig 1. Grup fikstürüne ulaşmak için tıklayınız

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Bayanlar 2. Lig 2. Grup fikstürüne ulaşmak için tıklayınız

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Bayanlar 2. Lig 3. Grup fikstürüne ulaşmak için tıklayınız

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Bayanlar 2. Lig 4. Grup fikstürüne ulaşmak için tıklayınız

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Bayanlar 2. Lig 5. Grup fikstürüne ulaşmak için tıklayınız

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Bayanlar 2. Lig 6. Grup fikstürüne ulaşmak için tıklayınız

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Bayanlar 2. Lig 7. Grup fikstürüne ulaşmak için tıklayınız

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Bayanlar 2. Lig 8. Grup fikstürüne ulaşmak için tıklayınız

2.LİG BAYANLARDA 8 GRUPTA 84 TAKIM BULUNMAKTADIR.

I.ETAP:  Gruplardaki takımlar iki devreli deplasmanlı lig usulüne göre karşılaşırlar. Müsabakalar sonunda ilk 8 grubun 1 ve 2.’leri        16 takım  YARI FİNALE yükselir.

LİGDEN DÜŞME: 8 Grubun son sırasını alan takımlar mahalli lige düşerler.

YARI FİNAL: Federasyonca 4’erli 4 gruba ayrılan takımlar, Federasyonca belirlenecek illerde 3 günlük tek devreli lig usulü turnuva maçları sonunda gruplarda 1 ve 2. olan 8 takım Finale kalır.

FİNAL: Federasyonca 4’erli 2 gruba ayrılan takımlar, Federasyonca belirlenecek ilde tek devreli lig usulü turnuva maçları sonunda her iki grubun 1 ve 2.’leri toplam 4 takım 1.Lige terfi eder.

2017 - 2018 VOLEYBOL SEZONU ERKEKLER 2. LİGİ

1.DEVRE: 22 EKİM - 17 ARALIK 2017 PAZAR

 2.DEVRE: 07 OCAK - 28 ŞUBAT 2018

 

1.GRUP

 

2.GRUP

 

 

 

 

1

AYDIN

AYDIN B.ŞEHİR BLD.

1

ANKARA

MALİYE İHTİSAS

2

DENİZLİ

ACIPAYAM HALK EĞT.MERK.

2

ANKARA

SGK

3

İZMİR

BÜYÜK EGE

3

ANKARA

ZİRAAT BANKASI

4

İZMİR

SAİNT JOSEPH

4

BURSA

BURSA VOLEYBOL

5

İZMİR

SELÇUK BELEVİ G.B

5

BURSA

GEMLİK BASKETBOL SPOR

6

MUĞLA

KÖYCEĞİZ GÖL VE GENÇLİK

6

BURSA

İNEGÖL BLD.

7

MUĞLA

MENTEŞE MRK BLD.

7

ESKİŞEHİR

GENÇ UFUK SPOR

8

MUĞLA

MİLAS BLD.

8

İSTANBUL

İSTANBUL BBSK

9

MUĞLA

SEYDİKEMER BLD.

9

KOCAELİ

RDF KARAMÜRSEL İDMAN YURDU

10

 

 

10

KOCAELİ

YENİ KANDIRA

11

 

 

11

TEKİRDAĞ

TEKİRDAĞ GENÇLİK MERKEZİ

12

 

 

12

ZONGULDAK

HASAD GENÇLİK

 

3.GRUP

 

4.GRUP

 

 

 

 

1

ÇORUM

ÇORUM BLD. GENÇLİK

1

ADANA

SEYHAN BLD.

2

ÇORUM

SUNGURLU BLD.

2

K.MARAŞ

K.MARAŞ SPOR LİSESİ

3

ERZURUM

ERZURUM SPOR LİSESİ

3

KAYSERİ

DEVELİ BLD.

4

GÜMÜŞHANE

T.TELEKOM

4

KAYSERİ

MELİKGAZİ BLD.

5

ORDU

ORDU ANADOLU İ.H.L

5

KAYSERİ

SAHABİYE

6

ORDU

ORDU SPOR

6

KONYA

PEMA KOLEJİ

7

SAMSUN

BAFRA BLD.

7

MALATYA

MALATYA B.ŞEHİR BLD.

8

TOKAT

BELEDİYE PLEVNE

8

MALATYA

YEŞİLYURT BLD.

9

YOZGAT

SORGUN BLD.

9

MERSİN

SİLİFKE İDMAN YURDU

10

 

 

10

NEVŞEHİR

ÜRGÜP KAPADOKYA

11

 

 

11

OSMANİYE

İSTİKLAL O.O

12

 

 

12

 

 

 

5.GRUP

 

6.GRUP

 

 

 

 

1

MARDİN

47 MAVİ SPOR

1

BATMAN

BESYO

2

MARDİN

CEVHERTEPE

2

DİYARBAKIR

BAĞLAR GENÇLİK

3

MARDİN

DİNAMİK GENÇLİK

3

DİYARBAKIR

KAYAPINAR BLD.

4

MARDİN

KIZILTEPE EĞİTİM

4

DİYARBAKIR

PEYAS

5

MARDİN

KIZILTEPE ES GENÇLİK

5

DİYARBAKIR

SİLVAN EĞİTİM GENÇLİK

6

MARDİN

KIZILTEPE VOLEYBOL

6

DİYARBAKIR

SİLVAN GENÇLİK

7

MARDİN

MİDYAT BLD.

7

DİYARBAKIR

TURKUAZ

8

MARDİN

MUSAYBİN GENÇLİK

8

ŞANLIURFA

CEYLANPINAR AND.LİS.

9

MARDİN

NUSAYBİN İPEK YOLU

9

 

 

10

 

 

10

 

 

11

 

 

11

 

 

12

 

 

12

 

 

 

7.GRUP

 

 

 

 

 

1

BİTLİS

TÜRŞAD

 

2

HAKKARİ

GENÇLİK MERKEZİ

 

3

HAKKARİ

SPORTİF FAALİYETLER

 

4

IĞDIR

ANADOLU İHL.

 

5

MUŞ

LALEZAR

 

6

MUŞ

YETİŞTİRME YURDU

 

7

ŞIRNAK

CİZRE BLD.

 

8

ŞIRNAK

CİZRE G.BİRLİĞİ

 

9

VAN

ERCİŞ BLD.

 

10

 

 

 

11

 

 

 

12

 

 

 

 

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Erkekler 2. Lig 1. Grup fikstürüne ulaşmak için tıklayınız

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Erkekler 2. Lig 2. Grup fikstürüne ulaşmak için tıklayınız

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Erkekler 2. Lig 3. Grup fikstürüne ulaşmak için tıklayınız

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Erkekler 2. Lig 4. Grup fikstürüne ulaşmak için tıklayınız

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Erkekler 2. Lig 5. Grup fikstürüne ulaşmak için tıklayınız

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Erkekler 2. Lig 6. Grup fikstürüne ulaşmak için tıklayınız

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Erkekler 2. Lig 7. Grup fikstürüne ulaşmak için tıklayınız

 

2.LİG ERKEKLERDE 7 GRUPTA 67 TAKIM BULUNMAKTADIR.

I.ETAP:  Gruplardaki takımlar iki devreli deplasmanlı lig usulüne göre karşılaşırlar. Müsabakalar sonunda ilk 7 grubun 1 ve 2.’leri        14 takım ile 7 Grubun en iyi 3.’lerinden 2 takım daha Toplam 16 Takım YARI FİNALE yükselir.

LİGDEN DÜŞME: 7 Grubun son sırasını alan takımlar mahalli lige düşerler.

YARI FİNAL: Federasyonca 4’erli 4 gruba ayrılan takımlar, Federasyonca belirlenecek illerde 3 günlük tek devreli lig usulü turnuva maçları sonunda gruplarda 1 ve 2. olan 8 takım Finale kalır.

FİNAL: Federasyonca 4’erli 2 gruba ayrılan takımlar, Federasyonca belirlenecek ilde tek devreli lig usulü turnuva maçları sonunda her iki grubun 1 ve 2.’leri toplam 4 takım 1.Lige terfi eder.

Voleybol Bayanlar ve Erkekler 1’inci Lig Fikstürleri! Voleybol Bayanlar ve Erkekler 1’inci Lig Fikstürleri!

Vestel Venus Sultanlar Ligi ve Efeler Ligi Fikstürleri Vestel Venus Sultanlar Ligi ve Efeler Ligi Fikstürleri

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

  • S.Lig
  • 1.Lig
  • 2.Lig Kırmızı
  • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
    Takımlar O G B M Av P
    Takımlar O G B M Av P

BURÇLAR

(21 Mart - 20 Nisan)

Koç Burcunun 14.12.2017 Günlük Yorumu

(21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğa Burcunun 14.12.2017 Günlük Yorumu

(22 Mayıs - 22 Haziran)

İkizler Burcunun 14.12.2017 Günlük Yorumu

(23 Haziran - 22 Temmuz)

Yengeç Burcunun 14.12.2017 Günlük Yorumu

(23 Temmuz - 22 Ağustos)

Aslan Burcunun 14.12.2017 Günlük Yorumu

(23 Ağustos - 22 Eylül)

Başak Burcunun 14.12.2017 Günlük Yorumu

(23 Eylül - 22 Ekim)

Terazi Burcunun 14.12.2017 Günlük Yorumu

(23 Ekim - 21 Kasım)

Akrep Burcunun 14.12.2017 Günlük Yorumu

(22 Kasım - 21 Aralık)

Yay Burcunun 14.12.2017 Günlük Yorumu

(22 Aralık - 21 Ocak)

Oğlak Burcunun 14.12.2017 Günlük Yorumu

(22 Ocak - 19 Şubat)

Kova Burcunun 14.12.2017 Günlük Yorumu

(20 Şubat - 20 Mart)

Balık Burcunun 14.12.2017 Günlük Yorumu

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık