sanalbasin.com üyesidir
reklam alanı
REKLAM ALANI

TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finalleri 1. ve 2.gün sonuçları!

Türkiye Voleybol Federasyonu ve Sinop Belediyesi işbirliğinde düzenlenen Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Final Etabı, Sinop Kumkapı Halk Plajı’nda erkekler ve bayanlar kategorilerinde oynanan ilk gün ve ikinci gün sonuçları.

TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finalleri 1. ve 2.gün sonuçları!
  • 21 Temmuz 2018, Cumartesi 12:20

Türkiye Voleybol Federasyonu ve Sinop Belediyesi işbirliğinde düzenlenen Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Final Etabı, bugün (20 Temmuz 2018, Cuma), Sinop Kumkapı Halk Plajı’nda erkekler ve bayanlar kategorilerinde oynanan ilk gün ve ikinci gün karşılaşmalar sonuçları.

Bayanlar ve erkekler kategorilerinde alınan ilk günün sonuçları şu şekilde:

Bayanlar
Numune Spor (Gizem Çağlayan – Anastasia Shaydulina) – Samsun 15 Temmuz (Zeynep Bora – Selin Aşıkoğlu): 2-0 (21-14, 21-9)
15 Temmuz GSK (Hanife Can – Rabia Nur Kolaca) – Antalya Gençlik (Rojda Bektaş – Bensu Başak Engin): 0-2 (10-21, 8-21)
Şimşek GSK (Müge Ocakçı – Ceren Atila) – Erciyes Voleybol (Ceyda Ceren Küçük – Rumeysa Özge Demirtaş): 2-0 (21-8, 21-6)
İbradı Bld. (Belinay Sarı – Başak Döner) – İstanbul Voleybol (Betül Dinç – Damla Tilki): 0-2 (19-21, 15-21)
Beşiktaş (Cansu Ceylan – Sera Erişek) – Keçiören Bld. (Ganime Burcu Atasoy – Ebru Karayılan): 0-2 (8-21, 14-21)
Sinop Orman Spor (Gülnaz Özer – Buse Dağdeviren) – Teşvikiye (Aysu Ceylan – Melisa Yıldırım): 2-0 (21-14, 21-14)
GMB Çamlık Spor (Buğra Eryıldız – Selin Yurtsever) – Antalya Gençlik (Rojda Bektaş – Bensu Başak Engin): 2-0 (21-9, 21-8)
İstanbul Voleybol (Betül Dinç – Damla Tilki) – Keçiören Bld. (Ganime Burcu Atasoy – Ebru Karayılan): 0-2 (15-21, 10-21)
Şimşek GSK (Müge Ocakçı – Ceren Atila) – Sinop Orman Spor (Gülnaz Özer – Buse Dağdeviren): 2-0 (21-17, 21-11)
Numune Spor (Gizem Çağlayan – Anastasia Shaydulina) – Çamlık Spor (Merve Çelebi – Esra Betül Çetin): 0-2 (16-21, 9-21)
Beşiktaş (Cansu Ceylan – Sera Erişek) – İbradı Bld. (Belinay Sarı – Başak Döner): 2-1 (12-21, 21-10, 15-9)

Erkekler
Samsun 15 Temmuz GSK (Oğuz Akgün – Oğuzhan Selim Yardım) – Boğaziçi SK (Atalay Erdinç Yıldız – Gökhan Keskin): 0-2 (15-21, 14-21)
Beşiktaş (Kutay Hırçın – Ömer Uygur) – AP (Nuri Şahin – Caner Çiçekoglu): 0-2 (18-21, 18-21)
Arhavi Bld. (Deniz Dağıstanlı – Alper Özdemir) – Şahin Spor (Ali Fırat – Erdoğan Berke Erci): 1-2 (23-21, 18-21, 13-15)
Vakıflar Spor (Fuat Başoğlu – Rufaro Douglas Choto) – Maliye İhtisas (Yasin Baysal – Mecit Eryılmaz): 2-1 (19-21, 21-18, 15-8)
Şimşek Gençlik Spor (Ali Berke Sağır – Ali Cebeci) – Boğaziçi SK (Atalay Erdinç Yıldız – Gökhan Keskin): 2-0 (21-19, 21-7)
AP (Nuri Şahin – Caner Çiçekoglu) – Park Antalya (Mehmet Çıvgın – İsmail Ayırıcı): 2-0 (21-12, 21-18)
Şahin Spor (Ali Fırat – Erdoğan Berke Erci) – Kirazlı Vakıf (Hakan Göğtepe – İbrahim Çadır): 0-2 (12-21, 9-21)
İstanbul Voleybol (Burak Balıbey – Behzad H.K.) – Vakıflar Spor (Fuat Başoğlu – Rufaro Douglas Choto): 1-2 (13-21, 21-12, 13-15)

Bayanlar ve erkekler kategorilerinde alınan ikinci günün sonuçları şu şekilde:

Bayanlar
Samsun 15 Temmuz (Zeynep Bora – Selin Aşıkoğlu) – İstanbul Voleybol (Betül Dinç – Damla Tilki): 0-2 (14-21, 9-21)
Teşvikiye (Aysu Ceylan – Melisa Yıldırım) – Antalya Gençlik (Rojda Bektaş – Bensu Başak Engin): 0-2 (10-21, 15-21)
Beşiktaş (Cansu Ceylan – Sera Erişek) – Numune Spor (Gizem Çağlayan – Anastasia Shaydulina): 0-2 (12-21, 17-21)
15 Temmuz GSK (Hanife Can – Rabia Nur Kolaca) – Sinop Orman Spor (Gülnaz Özer – Buse Dağdeviren): 0-2 (10-21, 17-21)
GMB Çamlık Spor (Buğra Eryıldız – Selin Yurtsever) – Keçiören Bld. (Ganime Burcu Atasoy – Ebru Karayılan): 2-0 (21-9, 21-17)
Şimşek GSK (Müge Ocakçı – Ceren Atila) – Çamlık Spor (Merve Çelebi – Esra Betül Çetin): 1-2 (21-19, 7-21, 11-15)
İstanbul Voleybol (Betül Dinç – Damla Tilki) – Antalya Gençlik (Rojda Bektaş – Bensu Başak Engin): 2-1 (25-27, 21-14, 15-11)
Numune Spor (Gizem Çağlayan – Anastasia Shaydulina) – 
Sinop Orman Spor (Gülnaz Özer – Buse Dağdeviren): 2-0 (21-15, 21-12)
İstanbul Voleybol (Betül Dinç – Damla Tilki) – Şimşek GSK (Müge Ocakçı – Ceren Atila): 0-2 (10-21, 14-21)
Numune Spor (Gizem Çağlayan – Anastasia Shaydulina) –Keçiören Bld. (Ganime Burcu Atasoy – Ebru Karayılan): 1-2 (23-21, 14-21, 9-15)

Erkekler
Arhavi Bld. (Deniz Dağıstanlı – Alper Özdemir) – Boğaziçi SK (Atalay Erdinç Yıldız – Gökhan Keskin): 0-2 (16-21, 20-22)
Maliye İhtisas (Yasin Baysal – Mecit Eryılmaz) – Park Antalya (Mehmet Çıvgın – İsmail Ayırıcı): 0-2 (14-21, 13-21)
Beşiktaş (Kutay Hırçın – Ömer Uygur) – İstanbul Voleybol (Burak Balıbey – Behzad H.K.): 1-2 (19-21, 22-20, 12-15)
Samsun 15 Temmuz GSK (Oğuz Akgün – Oğuzhan Selim Yardım) – Şahin Spor (Ali Fırat – Erdoğan Berke Erci): 2-0 (21-11, 21-12)
Şimşek Gençlik Spor (Ali Berke Sağır – Ali Cebeci) – AP (Nuri Şahin – Caner Çiçekoglu): 2-0 (21-18, 21-18)
Vakıflar Spor (Fuat Başoğlu – Rufaro Douglas Choto) – Kirazlı Vakıf (Hakan Göğtepe – İbrahim Çadır): 1-2 (17-21, 21-19, 9-15)
Boğaziçi SK (Atalay Erdinç Yıldız – Gökhan Keskin) – Park Antalya (Mehmet Çıvgın – İsmail Ayırıcı):  0-2 (16-21, 12-21)
İstanbul Voleybol (Burak Balıbey – Behzad H.K.)
 – Samsun 15 Temmuz GSK (Oğuz Akgün – Oğuzhan Selim Yardım): 2-0 (21-11, 21-10)
Vakıflar Spor (Fuat Başoğlu – Rufaro Douglas Choto) – Park Antalya (Mehmet Çıvgın – İsmail Ayırıcı): 0-2 (25-27, 13-21)
AP (Nuri Şahin-Caner Çiçekoğlu)
 – İstanbul Voleybol (Burak Balıbey – Behzad H.K.): 2-0 (21-16, 21-18)

TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Final Etabı, 22 Temmuz 2018, Pazar günü oynanacak final karşılaşmaları ile tamamlanacak. Erkekler finali saat 18.00, bayanlar finali ve ödül töreni saat 19.00’dan itibaren S Sport‘tan naklen yayınlanacak. 

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
  • S.Lig
  • 1.Lig
  • 2.Lig Kırmızı
  • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
    Takımlar O G B M Av P
    Takımlar O G B M Av P

BURÇLAR

(21 Mart - 20 Nisan)

Koç Burcunun 15.12.2018 Günlük Yorumu

(21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğa Burcunun 15.12.2018 Günlük Yorumu

(22 Mayıs - 22 Haziran)

İkizler Burcunun 15.12.2018 Günlük Yorumu

(23 Haziran - 22 Temmuz)

Yengeç Burcunun 15.12.2018 Günlük Yorumu

(23 Temmuz - 22 Ağustos)

Aslan Burcunun 15.12.2018 Günlük Yorumu

(23 Ağustos - 22 Eylül)

Başak Burcunun 15.12.2018 Günlük Yorumu

(23 Eylül - 22 Ekim)

Terazi Burcunun 15.12.2018 Günlük Yorumu

(23 Ekim - 21 Kasım)

Akrep Burcunun 15.12.2018 Günlük Yorumu

(22 Kasım - 21 Aralık)

Yay Burcunun 15.12.2018 Günlük Yorumu

(22 Aralık - 21 Ocak)

Oğlak Burcunun 15.12.2018 Günlük Yorumu

(22 Ocak - 19 Şubat)

Kova Burcunun 15.12.2018 Günlük Yorumu

(20 Şubat - 20 Mart)

Balık Burcunun 15.12.2018 Günlük Yorumu

NAMAZ VAKİTLERİ
İŞ BANKASI
yukarı çık