Tehir edilen maçların tarihleri belli oldu!

Türkiye Voleybol Bayanlar 1. ve 2.ligleri, Erkekler 1. ve 2.liglerinde kar yağışının ulaşımı etkilemesinden dolayı ertelenen karşılaşmaların oyun programı belli oldu...

Tehir edilen maçların tarihleri belli oldu!

14.Hafta Türkiye Voleybol Bayanlar 1.ligi A Grubu maçları:

(Ertelendi) İstanbul BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - SALİHLİ BLD.

(Ertelendi) İstanbul MALTEPE YALI SPOR - YEŞİLBAYRAMİÇ

(Ertelendi) İstanbul VAKIFBANK - BURSASPOR

(Ertelendi) İstanbul YEŞİLYURT - MANİSA B.ŞEHİR BLD.

(Ertelendi) İzmir ARKAS SPOR - BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.

08.01.2017 - İzmir (Atatürk Spor Salonu) 17:00 IŞIKKENT - ROTA KOLEJİ (Oynanıyor)

11.01.2017 - İzmir (K.YakaM.KemalAtatürk) 18:00 KARŞIYAKA - ALAŞEHİR BLD. (Oynanıyor)

14.Hafta Türkiye Voleybol Bayanlar 1.ligi B Grubu maçları:

08.01.2017 Bartın (Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ - BOLU BLD.

08.01.2017 Elazığ (Fırat Üniv. Sl.) 13:00 ELAZIĞ DSİ - KAZAN BLD.

(Ertelendi) Gümüşhane GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ - İLBANK

(Ertelendi) Hendek SAKARYA HENDEK - NUMUNE DSİ

08.01.2017 Şanlıurfa (GAPArena) 13:00 MSK URFA - PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS

11.01.2017 Samsun (MustafaDağıstanlı) 17:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - KARAYOLLARI

01.02.2017 Ankara (TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 17:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER - TVF SPOR LİSESİ

14.Hafta Türkiye Voleybol Erkekler 1.ligi A Grubu maçları:

18.01.2017 Konya (Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR -  DÜZCE BLD.

30.01.2017 Ankara (Beştepe) 16:00 ZİRAAT BANKASI - TFL ALTEKMA

Olumsuz hava koşulları nedeniyle 08 Ocak 2017 tarihinde tehir edilen 1. Lig (bayan) ve 2. Lig (bayan-erkek) müsabakaları 18 Ocak 2017 Çarşamba günü, aşağıdaki programa göre oynatılacaktır.

BAYANLAR 1. LİG TEHİR MAÇLARI PROGRAMI

TARİH

TV

YER

SAAT

A TAKIMI

B TAKIMI

TÜR

18 Ocak 17 Çar

 

Gümüşhane (Aydın Doğan)

16:00

Gümüşhane Gençlerbirliği

İlbank

1BB

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (B.Çekmece Mimar Sinan)

16:00

Beylikdüzü Voleybol İhtisas

Salihli Bld.

1BA

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (Burhan Felek)

13:00

Maltepe Yalı Spor

Yeşilbayramiç

1BA

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı)

16:00

Vakıfbank

Bursaspor

1BA

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (Yeşilyurt)

16:00

Yeşilyurt

Manisa B.Şehir Bld.

1BA

18 Ocak 17 Çar

 

İzmir (Atatürk)

16:00

Arkas Spor

Balıkesir B.Şehir Bld.

1BA

18 Ocak 17 Çar

 

Sakarya (Hendek)

16:00

Sakarya Hendek

Numune DSİ

1BB

2. LİG TEHİR MAÇLARI PROGRAMI (BAYAN-ERKEK)

TARİH

TV

YER

SAAT

A TAKIMI

B TAKIMI

TÜR

18 Ocak 17 Çar

 

Amasya (Hamit Kaplan)

16:00

Merzifongücü

İstanbul BBSK

2E2

18 Ocak 17 Çar

 

Ankara (Beştepe)

16:00

Mahir Başer Ortaokulu

Tekirdağ Gençlik Hizmetleri

2E2

18 Ocak 17 Çar

 

Edirne (Mimar Sinan)

16:00

Edirne Spor

Alp spor

2B1

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (Arnavutköy Bld. Sl.)

16:00

Arnavutköy Bld.

UPS

2B1

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (Bahçeköy Orman Fak.)

16:00

Sarıyer Bld.

FMV Işık Okulları

2B2

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (Hasan Doğan)

16:00

Bahçelievler Bld.

Balıkesir DSİ

2B2

18 Ocak 17 Çar

 

İstanbul (Yıldız Teknik Üniv. Davutpaşa)

16:00

Esenler Voleybol

B.Çekmece Voleybol Akademi

2B2

18 Ocak 17 Çar

 

Kocaeli (Hasan Gemici)

16:00

Yeni Kandıra

Karamürsel İdman Yurdu

2E2

18 Ocak 17 Çar

 

Yalova (90. Yıl)

16:00

Çiftlikköy Bld.

Erdek Spor

2B2

18 Ocak 17 Çar

 

Zonguldak (Site Spor Salonu)

16:00

Hasad Gençlik

Ovacık Gençlik

2E2

 



HABERE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

ÇOK OKUNAN HABERLER
ANKET

EN BAŞARILI HABER SUNUCUSU!