sanalbasin.com üyesidir 6

Halkbank ve Galatasaray finalde!

Voleybolda Halkbank Spor Kulübü ile Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesi’nin birlikte düzenlediği dörtlü kadınlar turnuvasında Galatasaray ve Halkbank, turnuvada finale yükseldi.

Halkbank ve Galatasaray finalde!

Voleybolda Halkbank Spor Kulübü ile Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesi’nin birlikte düzenlediği dörtlü kadınlar turnuvasında birinci ve ikinci gününde alınan sonuçlar sonunda;

Galatasaray ve Halkbank, turnuvada finale yükseldiler.

Turnuvanın son gününde yarın Bursa Büyükşehir Belediyespor-Trabzon İdmanocağı ve Halkbank-Galatasaray karşılaşmaları yapılacak.

2.gün sonuçları:

Halkbank ANKARA: 3 - Bursa B.Ş. Bld.: 2

Salon: TVF Başkent

Hakemler: Mehmet Demirdelen, Koray Yılmazgil

Halkbank ANKARA: Ceyda, Aslıhan, Fulden, Hande Naz, Tutku Burcu, Salas, Derya (L), Eylül, Ivana, Pelin

Bursa B.Ş. Bld.: Fatma, Ivana, Gomez, Nikalina, İpek, Özge, Aylin (L), Merve, Ceren, Yaren, Nuran

Setler: 20-25, 24-26, 25-19, 25-17, 15-6

Süre: 1.58 (25,30,26,23,14)

Halkbank Spor Kulübü ve TSYD Ankara Şubesi’nin birlikte düzenlediği dörtlü voleybol turnuvasının ikinci günü Halkbank-Bursa Büyükşehir Belediye maçı ile sona erdi.  Kazanan taraf 3-2’lik skorla Halkbank ekibi oldu.

Başkent ekibi bu skorla turnuvanın finalinde Galatasaray’la karşılaşmaya hak kazandı.

Galatasaray İstanbul: 3 - Trabzon İdmanocağı : 0

Salon: TVF Başkent

Hakemler: Burhan İlhan, Hatice Özmen

Galatasaray: Seda, Aslı, Ezgi, Leys, Ruseva, Nursevil, Nihan (L), Gamze, Jack, Güldeniz, Ada

Trabzon İdman O.: Anna, Brinker, Neşve, Kristina, Birgül, Hande, Ayça (L), Kübra, Sanchez, Fatma

Setler: 25-20, 25-21, 25-23

Süre: 1.20 (25, 26, 29)

1.gün sonuçları:

Halkbank ANKARA: 3 - Trabzon İdmanocağı: 1

Salon: TVF Başkent

Hakemler: Çetin Ok, Bilal Çağlar

Halkbank ANKARA: Aslıhan, Ana, Ivana, Fulden, Salas, Ceyda, Derya (L), Pelin, Eylül, Hande

Trabzon İdmanocağı: Anna, Brinker, Neşve, Kristina, Birgül, Hande, Ayça (L), Kübra, Fatma, Ece

Setler: 25-23, 25-15, 16-25, 25-23

Süre: 1.51 (29, 25, 28, 29)

TVF Başkent Voleybol Salonu'nun ev sahipliği yaptığı turnuvada ilk günün ilk maçında Halkbank, Trabzon İdmanocağı'nı 3-1 mağlup etti. Başkent ekibi, maçtan 25-23, 25-15, 16-25 ve 25-23'lük setlerle galip ayrıldı.

Galatasaray İstanbul: 3 - Bursa Büyükşehir Belediyesi : 1

Turnuvanın ikinci maçında ise Galatasaray, Bursa Büyükşehir Belediyespor'u 3-0'la geçti. Sarı-kırmızılılar rakibi önünde setleri 25-18, 25-23 ve 25-17 kazandı.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

  • S.Lig
  • 1.Lig
  • 2.Lig Kırmızı
  • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
1 Galatasaray 5 4 1 0 10 13
2 Beşiktaş 5 4 1 0 6 13
3 Göztepe 5 3 1 1 3 10
4 Kayserispor 5 3 1 1 2 10
5 Medipol Başakşehir 5 3 1 1 1 10
6 Akhisar Bld. Genç. 5 3 1 1 0 10
7 Bursaspor 5 3 0 2 4 9
8 Fenerbahçe 5 2 2 1 3 8
9 Trabzonspor 5 2 2 1 2 8
10 Kasımpaşa 5 2 1 2 0 7
11 Medicana Sivasspor 5 2 0 3 -2 6
12 Karabükspor 5 1 2 2 0 5
13 Yeni Malatyaspor 5 1 1 3 -3 4
14 Aytemiz Alanyaspor 5 1 1 3 -4 4
15 Atiker Konyaspor 5 1 0 4 -3 3
16 Antalyaspor 5 0 3 2 -4 3
17 Gençlerbirliği 5 0 1 4 -7 1
18 Osmanlıspor FK 5 0 1 4 -8 1
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
1 Giresunspor 5 4 1 0 7 13
2 Çaykur Rizespor 5 4 0 1 5 12
3 Ümraniyespor 5 3 1 1 4 10
4 Vartaş Elazığspor 5 3 1 1 2 10
5 Adanaspor 5 3 0 2 -2 9
6 Balıkesirspor 5 2 2 1 1 8
7 Altınordu 5 2 1 2 3 7
8 İstanbulspor 5 2 1 2 0 7
9 Adana Demirspor 5 2 1 2 -1 7
10 Manisaspor 5 2 0 3 -1 6
11 Erzurum BB 5 1 3 1 -1 6
12 Gazisehir Gaziantep FK 5 1 2 2 2 5
13 MKE Ankaragücü 5 1 2 2 0 5
14 Boluspor 5 1 2 2 0 5
15 Samsunspor 5 1 2 2 -3 5
16 Gaziantepspor 5 1 1 3 -7 4
17 Eskişehirspor 5 0 3 2 -3 3
18 Denizlispor 5 0 1 4 -6 1
    Takımlar O G B M Av P
1 Menemen Belediyespor 2 2 0 0 5 6
2 Keçiörengücü 2 2 0 0 4 6
3 Amed Sportif 2 1 1 0 7 4
4 Afjet Afyonspor 2 1 1 0 2 4
5 Sivas Belediyespor 2 1 1 0 2 4
6 Tokatspor 2 1 1 0 2 4
7 İnegölspor 2 1 1 0 1 4
8 Bucaspor 2 1 0 1 2 3
9 Sancaktepe Belediyespor 2 1 0 1 1 3
10 Etimesgut Belediyespor 2 1 0 1 1 3
11 Bodrumspor 2 1 0 1 0 3
12 Hatayspor 2 1 0 1 -1 3
13 Kocaeli Birlik Spor 2 1 0 1 -2 3
14 Tuzlaspor 2 0 1 1 -3 1
15 Sarıyer 2 0 0 2 -3 0
16 Kastamonuspor 2 0 0 2 -4 0
17 Eyüpspor 2 0 0 2 -5 0
18 Mersin İdmanyurdu 2 0 0 2 -9 0
    Takımlar O G B M Av P
1 Altay 2 2 0 0 5 6
2 Bandırmaspor 2 2 0 0 4 6
3 Sanliurfaspor 2 2 0 0 4 6
4 Gümüşhanespor 2 2 0 0 2 6
5 Kırklarelispor 2 1 1 0 1 4
6 Karşıyaka 2 1 1 0 1 4
7 Fethiyespor 2 1 1 0 1 4
8 Konya Anadolu Selçukspor 2 1 0 1 1 3
9 Nazilli Belediyespor 2 1 0 1 -1 3
10 Zonguldak Kömürspor 2 1 0 1 -3 3
11 Sakaryaspor 2 0 2 0 0 2
12 Bugsaşspor 2 0 1 1 -1 1
13 Hacettepe Spor 2 0 1 1 -1 1
14 Pendikspor 2 0 1 1 -2 1
15 Fatih Karagümrük 2 0 0 2 -2 0
16 Kahramanmaraşspor 2 0 0 2 -2 0
17 Silivrispor 2 0 0 2 -3 0
18 Niğde Belediyespor 2 0 0 2 -4 0

BURÇLAR

(21 Mart - 20 Nisan)

Koç Burcunun 20.09.2017 Günlük Yorumu

(21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğa Burcunun 20.09.2017 Günlük Yorumu

(22 Mayıs - 22 Haziran)

İkizler Burcunun 20.09.2017 Günlük Yorumu

(23 Haziran - 22 Temmuz)

Yengeç Burcunun 20.09.2017 Günlük Yorumu

(23 Temmuz - 22 Ağustos)

Aslan Burcunun 20.09.2017 Günlük Yorumu

(23 Ağustos - 22 Eylül)

Başak Burcunun 20.09.2017 Günlük Yorumu

(23 Eylül - 22 Ekim)

Terazi Burcunun 20.09.2017 Günlük Yorumu

(23 Ekim - 21 Kasım)

Akrep Burcunun 20.09.2017 Günlük Yorumu

(22 Kasım - 21 Aralık)

Yay Burcunun 20.09.2017 Günlük Yorumu

(22 Aralık - 21 Ocak)

Oğlak Burcunun 20.09.2017 Günlük Yorumu

(22 Ocak - 19 Şubat)

Kova Burcunun 20.09.2017 Günlük Yorumu

(20 Şubat - 20 Mart)

Balık Burcunun 20.09.2017 Günlük Yorumu

NAMAZ VAKİTLERİ
penti
yukarı çık