sanalbasin.com üyesidir

Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda son 16 belli oldu!

2017 – 2018 Voleybol Sezonu Genç Kızlar Türkiye Şampiyonasında son 16'ya kalan takımlar belli oldu. Kocaeli’de oynanan grup karşılaşmaları son gün karşılaşmalarında alınan toplu sonuçlar ve puan durumları.

Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda son 16 belli oldu!
  • 17 Mayıs 2018, Perşembe 20:50

2017 – 2018 Voleybol Sezonu Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası karşılaşmaları, bugün (16 Mayıs 2018, Çarşamba), Kocaeli’de oynanan grup karşılaşmaları ile devam etti.

Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası karşılaşmalarının ikinci gününde alınan sonuçlar şöyle;

A Grubu (Şampiyon Hasan Gemici)
Gelişim Koleji – İzmir Karşıyaka: 0-3 (18-25,16-25,16-25)
İzmit DSİ – Rize Fındıklı Tenis Doğa: 3-1 (15-25,27-25,25-22,25-14)

Puan Durumu
1.İzmir Karşıyaka – 9 puan
2.Gelişim Koleji – 6 puan
3.İzmit DSİ – 3 puan
4.Rize Fındıklı Tenis Doğa – 0 puan

Bu sonuçların ardından İzmir Karşıyaka ve Gelişim Koleji takımları, final etabına yükseldiler.

B Grubu (Şampiyon Hasan Gemici)
Van B.Şehir Bld. – Sarıyer Bld.: 0-3 (7-25,11-25,17-25)
Beşiktaş – VakıfBank: 0-3 (19-25,8-25,14-25)

Puan Durumu
1.VakıfBank – 9 puan
2.Beşiktaş – 6 puan
3.Sarıyer Bld. – 3 puan
4.Van B.Şehir Bld. – 0 puan

Bu sonuçların ardından VakıfBank ve Beşiktaş takımları, final etabına yükseldiler.

C Grubu (Şehit Polis Recep Topaloğlu)
Karayolları – Park Antalya Gençlik: 3-0 (25-7,25-19,25-22)
Çorum Beder – Antakya Bld: 0-3 (20-25,12-25,14-25)

Puan Durumu
1.Karayolları – 9 puan
2.Park Antalya Gençlik – 5 puan
3.Antakya Bld. – 4 puan
4.Çorum Beder – 0 puan

Bu sonuçların ardından Karayolları ve Park Antalya Gençlik takımları, final etabına yükseldiler.

D Grubu (Şehit Polis Recep Topaloğlu)
Nilüfer Bld. – Eczacıbaşı: 0-3 (19-25,10-25,12-25)
Kayseri OSB Teknik Koleji – Mardin Mezopotamya: 3-0 (25-15, 25-18, 25-7)

Puan Durumu
1.Eczacıbaşı – 9 puan
2.Kayseri OSB Teknik Koleji – 6 puan
3.Nilüfer Bld. – 3 puan
4.Mardin Mezopotamya – 0 puan

Bu sonuçların ardından Eczacıbaşı ve Kayseri OSB Teknik Koleji takımları, final etabına yükseldiler.

E Grubu (Başıskele)
Rota Koleji – Ayvalıkgücü Bld.: 3-0 (25-23, 25-13, 25-10)
Erzurum Atatürk Üniv. – Denizli Gençlik Hizmetleri: 0-3 (13-25, 13-25, 10-25)

Puan Durumu
1.Rota Koleji – 9 puan
2.Ayvalıkgücü Bld. – 6 puan
3.Denizli Gençlik Hizmetleri – 3 puan
4.Erzurum Atatürk Üniv. – 0 puan

Bu sonuçların ardından Rota Koleji ve Ayvalıkgücü Bld. takımları, final etabına yükseldiler.

F Grubu (Başıskele)
TVF Spor Lisesi – Ordu Çamlık Spor: 3-0 (25-22,25-19,25-17)
Galatasaray – Arkas Spor: 3-1 (23-25,25-11,25-12,25-18)

Puan Durumu
1.Galatasaray– 9 puan
2.Arkas Spor – 5 puan
3.TVF Spor Lisesi – 4 puan
4.Ordu Çamlık Spor – 0 puan

Bu sonuçların ardından Galatasaray ve Arkas Spor takımları, final etabına yükseldiler.

G Grubu (Derince)
Bursa B.Şehir Bld. – İlbank: 0-3 (20-25,16-25,25-27)

Puan Durumu
1.İlbank – 6 puan
2.Bursa B.Şehir Bld. – 3 puan
3.Ereğli Gençlik Merkezi – 0 puan

Karabük Gençlik Spor şampiyonaya katılmadığından müsabaka sonuçları puan durumuna dahil edilmemiştir.

Bu sonuçların ardından İlbank ve Bursa B.Şehir Bld. takımları, final etabına yükseldiler.

H Grubu (Derince)
Fenerbahçe – Halkbank: 3-1 (25-20,17-25,25-16,25-18)

Puan Durumu
1.Fenerbahçe – 6 puan
2.Halkbank – 6 puan
3.Eskişehir Anadolu Üniv. – 0 puan

Elazığ Polisgücü şampiyonaya katılmadığından müsabaka sonuçları puan durumuna dahil edilmemiştir. 

Bu sonuçların ardından Fenerbahçe ve Halkbank takımları, final etabına yükseldiler.

Genç Kızlar Voleybol Türkiye Şampiyonası 1.Gün Sonuçları! Genç Kızlar Voleybol Türkiye Şampiyonası 1.Gün Sonuçları!

ZÜBEYDE HANIMIN Genç Kızları son 16 da! ZÜBEYDE HANIMIN Genç Kızları son 16 da!

Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda 2.Gün sonuçları! Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda 2.Gün sonuçları!

KARŞIYAKA SK, GENÇ KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA NAMAĞLUP SON 16'DA! KARŞIYAKA SK, GENÇ KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA NAMAĞLUP SON 16'DA!

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
  • S.Lig
  • 1.Lig
  • 2.Lig Kırmızı
  • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
    Takımlar O G B M Av P
    Takımlar O G B M Av P

BURÇLAR

(21 Mart - 20 Nisan)

Koç Burcunun 16.07.2018 Günlük Yorumu

(21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğa Burcunun 16.07.2018 Günlük Yorumu

(22 Mayıs - 22 Haziran)

İkizler Burcunun 16.07.2018 Günlük Yorumu

(23 Haziran - 22 Temmuz)

Yengeç Burcunun 16.07.2018 Günlük Yorumu

(23 Temmuz - 22 Ağustos)

Aslan Burcunun 16.07.2018 Günlük Yorumu

(23 Ağustos - 22 Eylül)

Başak Burcunun 16.07.2018 Günlük Yorumu

(23 Eylül - 22 Ekim)

Terazi Burcunun 16.07.2018 Günlük Yorumu

(23 Ekim - 21 Kasım)

Akrep Burcunun 16.07.2018 Günlük Yorumu

(22 Kasım - 21 Aralık)

Yay Burcunun 16.07.2018 Günlük Yorumu

(22 Aralık - 21 Ocak)

Oğlak Burcunun 16.07.2018 Günlük Yorumu

(22 Ocak - 19 Şubat)

Kova Burcunun 16.07.2018 Günlük Yorumu

(20 Şubat - 20 Mart)

Balık Burcunun 16.07.2018 Günlük Yorumu

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık