sanalbasin.com üyesidir
depolama Engelli Erişim Cihazı Merdiven Tırmanma Cihazı Taşıma iletme Sistemi Uluslararası evden eve nakliyat Adak
reklam alanı
REKLAM ALANI
PTT

Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda 2.Gün sonuçları!

Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası, Kocaeli’de oynanan grup karşılaşmaları ile devam etti. Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası karşılaşmalarının ikinci gününde alınan sonuçlar...

Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda 2.Gün sonuçları!
  • 16 Mayıs 2018, Çarşamba 21:06

2017 – 2018 Voleybol Sezonu Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası karşılaşmaları, bugün (16 Mayıs 2018, Çarşamba), Kocaeli’de oynanan grup karşılaşmaları ile devam etti.

Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası karşılaşmalarının ikinci gününde alınan sonuçlar şöyle;

A Grubu (Şampiyon Hasan Gemici)
Rize Fındıklı Tenis Doğa – İzmir Karşıyaka: 0-3 (8-25,11-25,19-25)
İzmit DSİ – Gelişim Koleji: 1-3 (28-26,16-25,20-25,19-25)

Puan Durumu
1.İzmir Karşıyaka – 6 puan
2.Gelişim Koleji – 6 puan
3.İzmit DSİ – 0 puan
4.Rize Fındıklı Tenis Doğa – 0 puan

B Grubu (Şampiyon Hasan Gemici)
Sarıyer Bld – VakıfBank: 0-3 (28-30,15-25,13-25)
Van B.Şehir Bld. – Beşiktaş: 0-3 (11-25,6-25,11-25)

Puan Durumu
1.VakıfBank – 6 puan
2.Beşiktaş – 6 puan
3.Sarıyer Bld. – 0 puan
4.Van B.Şehir Bld. – 0 puan

C Grubu (Şehit Polis Recep Topaloğlu)
Antakya Bld. – Park Antalya Gençlik: 2-3 (25-23,25-21,19-25,22-25,11-15)
Çorum Beder – Karayolları: 0-3 (4-25,10-25,8-25)

Puan Durumu
1.Karayolları – 6 puan
2.Park Antalya Gençlik – 5 puan
3.Antakya Bld. – 1 puan
4.Çorum Beder – 0 puan

D Grubu (Şehit Polis Recep Topaloğlu)
Mardin Mezopotamya – Eczacıbaşı: 0-3 (8-25,5-25,8-25)
Kayseri OSB Teknik Koleji – Nilüfer Bld.: 3-0 (25-16,25-15,25-18)

Puan Durumu
1.Eczacıbaşı – 6 puan
2.Nilüfer Bld. – 3 puan
3.Kayseri OSB Teknik Koleji – 3 puan
4.Mardin Mezopotamya – 0 puan

E Grubu (Başıskele)
Denizli Gençlik Hizmetleri – Ayvalıkgücü Bld.: 0-3 (18-25,20-25,15-25)
Erzurum Atatürk Üniv. – Rota Koleji: 0-3 (6-25, 14-25, 9-25)

Puan Durumu
1.Rota Koleji – 6 puan
2.Ayvalıkgücü Bld. – 6 puan
3.Denizli Gençlik Hizmetleri – 0 puan
4.Erzurum Atatürk Üniv. – 0 puan

F Grubu (Başıskele)
Ordu Çamlık Spor – Arkas Spor: 1-3 (25-20,24-26,12-25,17-25)
TVF Spor Lisesi – Galatasaray: 0-3 (19-25,13-25,18-25)

Puan Durumu
1.Galatasaray– 6 puan
2.Arkas Spor – 5 puan
3.TVF Spor Lisesi – 1 puan
4.Ordu Çamlık Spor – 0 puan

G Grubu (Derince)
Ereğli Gençlik Merkezi – İlbank: 0-3 (10-25,15-25,15-25)

Puan Durumu
1.İlbank – 3 puan
2.Bursa B.Şehir Bld. – 3 puan
3.Ereğli Gençlik Merkezi – 0 puan

H Grubu (Derince)
Eskişehir Anadolu Üniv. – Halkbank: 0-3 (11-25,8-25,18-25)

Puan Durumu
1.Halkbank – 6 puan
2.Fenerbahçe – 3 puan
3.Eskişehir Anadolu Üniv. – 0 puan
4.Elazığ Polisgücü – 0 puan

HABERE AİT RESİMLER

Genç Kızlar Voleybol Türkiye Şampiyonası 1.Gün Sonuçları! Genç Kızlar Voleybol Türkiye Şampiyonası 1.Gün Sonuçları!

ZÜBEYDE HANIMIN Genç Kızları son 16 da! ZÜBEYDE HANIMIN Genç Kızları son 16 da!

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

  • S.Lig
  • 1.Lig
  • 2.Lig Kırmızı
  • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
    Takımlar O G B M Av P
    Takımlar O G B M Av P
NAMAZ VAKİTLERİ
ETİ
yukarı çık