sanalbasin.com üyesidir 6

Filenin Sultanları Çeyrek Finalde!

A Bayan Voleybol Milli Takımımız, Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası Finalleri playoff etabında, Polonya Milli Takımını 3-1 yenerek çeyrek finale adını yazdırdı.

Filenin Sultanları Çeyrek Finalde!
  • 27 Eylül 2017, Çarşamba 19:17

POLONYA: 3 - TÜRKİYE:1

Avrupa Şampiyonası Finalleri playoff etabında Polonya ile karşılaşan A Bayan Voleybol Milli Takımımız, rakibini 22-25, 25-27, 25-18 ve 23-25’lik setlerle 3-1 yenerek, çeyrek finale adını yazdırdı.

Salon: Bakü Ulusal Cimnastik Arena 

Hakemler: Daniele Rapisarda (İtalya), Vladimir Simonovic (Sırbistan)

Polonya: Wolosz, Polak, Kakolewska, Smarzek, Grajber, Efimienko (Murek, Twardowska, Witkowska, Bociek) 

Türkiye: Güldeniz Önal, Eda Erdem Dündar, Naz Aydemir Akyol, Neriman Özsoy, Kübra Akman Çalışkan, Meryem Boz (Hatice Gizem Örge, Gözde Kırdar Bracceschi, Gamze Alikaya, Merve Seniye Dalbeler, Hande Baladin, Simge Şebnem Aköz, Bahar Toksoy Guidetti) 

Setler: 22-25, 25-27, 25-18, 23-25

Milli Takımımız çeyrek final maçını, 29 Eylül Cuma günü, Rusya Milli Takımı ile yapacak. Azerbaycan Bakü’deki Ulusal Jimnastik Salonu’nda, Türkiye saati ile 19.30’da başlayacak maç, TRT Spor HD’den naklen verilecek.

Grup maçlarından sonra Azerbaycan, İtalya, Rusya ve Sırbistan Milli Takımları, gruplarında birinci olarak Avrupa Şampiyonası Çeyrek Finali’ne doğrudan çıktılar. Polonya’yı 3-1 mağlup eden Türkiye, Çekya Milli Takımı’nı 3-2 yenen Belarus ile Hırvatistan’ı 3-0 mağlup eden Hollanda playoff etabından çeyrek finale yükselen takımlar oldular.

Gruplarında dördüncü olan Macaristan, Gürcistan, Belçika, Ukrayna, playoff etabında ise Çekya (Çek Cumhuriyeti), Hırvatistan ve Polonya takımları 2017 Bayanlar Avrupa Şampiyonası Finalleri’ne veda ettiler. Çeyrek finale çıkacak son takım, Bulgaristan ile Almanya Milli Takımları arasında bugün (27 Eylül Çarşamba) oynanacak maçtan sonra belli olacak.

Playoff | Ulusal Jimnastik Salonu

27 Eylül 2017 Çarşamba | Polonya – Türkiye: 1 – 3 (22-25, 25-27, 25-18, 23-25)

Çeyrek Final Maç Programı

28 Eylül 2017 Perşembe

17.00 (TSİ) | İtalya – Hollanda

19.30 (TSİ) | Sırbistan – Belarus

29 Eylül 2017 Cuma

17.00 (TSİ) | Azerbaycan ile Almanya/ Bulgaristan karşılaşmasının galibi

19.30 (TSİ) | Rusya –Türkiye

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

  • S.Lig
  • 1.Lig
  • 2.Lig Kırmızı
  • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
1 Galatasaray 8 7 1 0 14 22
2 Göztepe 8 5 1 2 5 16
3 Akhisar Bld. Genç. 8 5 1 2 4 16
4 Medipol Başakşehir 8 5 1 2 2 16
5 Fenerbahçe 8 4 2 2 5 14
6 Beşiktaş 8 4 2 2 4 14
7 Kayserispor 8 4 2 2 3 14
8 Bursaspor 8 4 0 4 3 12
9 Demir Grup Sivasspor 8 4 0 4 0 12
10 Aytemiz Alanyaspor 8 3 1 4 -1 10
11 Trabzonspor 8 2 3 3 -4 9
12 Karabükspor 8 2 2 4 -2 8
13 Yeni Malatyaspor 8 2 2 4 -3 8
14 Kasımpaşa 8 2 2 4 -4 8
15 Atiker Konyaspor 8 2 1 5 -3 7
16 Gençlerbirliği 8 2 1 5 -8 7
17 Antalyaspor 8 1 3 4 -5 6
18 Osmanlıspor FK 8 1 1 6 -10 4
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
1 Ümraniyespor 8 5 2 1 7 17
2 Giresunspor 8 4 4 0 7 16
3 Altınordu 8 4 2 2 7 14
4 MKE Ankaragücü 8 4 2 2 4 14
5 Çaykur Rizespor 8 4 2 2 3 14
6 Vartaş Elazığspor 8 4 2 2 3 14
7 Adana Demirspor 8 4 2 2 2 14
8 Adanaspor 8 4 1 3 -2 13
9 Balıkesirspor 8 3 3 2 2 12
10 İstanbulspor 8 3 2 3 0 11
11 Erzurum BB 8 2 3 3 -3 9
12 Samsunspor 8 2 3 3 -3 9
13 Boluspor 8 2 2 4 -1 8
14 Gazisehir Gaziantep FK 8 1 4 3 1 7
15 Manisaspor 8 2 1 5 -3 7
16 Eskişehirspor 8 1 4 3 -4 7
17 Denizlispor 8 1 2 5 -7 5
18 Gaziantepspor 8 1 1 6 -13 4
    Takımlar O G B M Av P
1 Menemen Belediyespor 2 2 0 0 5 6
2 Keçiörengücü 2 2 0 0 4 6
3 Amed Sportif 2 1 1 0 7 4
4 Afjet Afyonspor 2 1 1 0 2 4
5 Sivas Belediyespor 2 1 1 0 2 4
6 Tokatspor 2 1 1 0 2 4
7 İnegölspor 2 1 1 0 1 4
8 Bucaspor 2 1 0 1 2 3
9 Sancaktepe Belediyespor 2 1 0 1 1 3
10 Etimesgut Belediyespor 2 1 0 1 1 3
11 Bodrumspor 2 1 0 1 0 3
12 Hatayspor 2 1 0 1 -1 3
13 Kocaeli Birlik Spor 2 1 0 1 -2 3
14 Tuzlaspor 2 0 1 1 -3 1
15 Sarıyer 2 0 0 2 -3 0
16 Kastamonuspor 2 0 0 2 -4 0
17 Eyüpspor 2 0 0 2 -5 0
18 Mersin İdmanyurdu 2 0 0 2 -9 0
    Takımlar O G B M Av P
1 Altay 2 2 0 0 5 6
2 Bandırmaspor 2 2 0 0 4 6
3 Sanliurfaspor 2 2 0 0 4 6
4 Gümüşhanespor 2 2 0 0 2 6
5 Kırklarelispor 2 1 1 0 1 4
6 Karşıyaka 2 1 1 0 1 4
7 Fethiyespor 2 1 1 0 1 4
8 Konya Anadolu Selçukspor 2 1 0 1 1 3
9 Nazilli Belediyespor 2 1 0 1 -1 3
10 Zonguldak Kömürspor 2 1 0 1 -3 3
11 Sakaryaspor 2 0 2 0 0 2
12 Bugsaşspor 2 0 1 1 -1 1
13 Hacettepe Spor 2 0 1 1 -1 1
14 Pendikspor 2 0 1 1 -2 1
15 Fatih Karagümrük 2 0 0 2 -2 0
16 Kahramanmaraşspor 2 0 0 2 -2 0
17 Silivrispor 2 0 0 2 -3 0
18 Niğde Belediyespor 2 0 0 2 -4 0

BURÇLAR

(21 Mart - 20 Nisan)

Koç Burcunun 19.10.2017 Günlük Yorumu

(21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğa Burcunun 19.10.2017 Günlük Yorumu

(22 Mayıs - 22 Haziran)

İkizler Burcunun 19.10.2017 Günlük Yorumu

(23 Haziran - 22 Temmuz)

Yengeç Burcunun 19.10.2017 Günlük Yorumu

(23 Temmuz - 22 Ağustos)

Aslan Burcunun 19.10.2017 Günlük Yorumu

(23 Ağustos - 22 Eylül)

Başak Burcunun 19.10.2017 Günlük Yorumu

(23 Eylül - 22 Ekim)

Terazi Burcunun 19.10.2017 Günlük Yorumu

(23 Ekim - 21 Kasım)

Akrep Burcunun 19.10.2017 Günlük Yorumu

(22 Kasım - 21 Aralık)

Yay Burcunun 19.10.2017 Günlük Yorumu

(22 Aralık - 21 Ocak)

Oğlak Burcunun 19.10.2017 Günlük Yorumu

(22 Ocak - 19 Şubat)

Kova Burcunun 19.10.2017 Günlük Yorumu

(20 Şubat - 20 Mart)

Balık Burcunun 19.10.2017 Günlük Yorumu

NAMAZ VAKİTLERİ
CANLI SKOR - VOLEYBOL / FUTBOL / HENTBOL / BASKETBOL / TENİS - CANLI SKOR
yukarı çık