sanalbasin.com üyesidir 6
Hozzt satış
Hozzt Satış Ortaklığı

Erkekler Voleybol 1. Lig Maç Sonuçları, Puan Durumları!

Erkekler Voleybol 1. Lig A - B Gruplarının, toplu sonuçları, haftalık programı, puan durumları, maç sonuçları ve ayrıntıları...

Erkekler Voleybol 1. Lig Maç Sonuçları, Puan Durumları!

1. Lig Erkekler A Grubu Maç Sonuçları

# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 DÜZCE BLD. 2 2 0 6 0 6 0.000 MAX 152 121 1.2562 2 0 0 0 0 0
2 KONYA B.ŞEHİR BLD. 2 2 0 6 3 5.585 0.585 2.000 200 185 1.0811 0 1 1 0 0 0
3 BORNOVA ANADOLU LİSESİ 2 2 0 6 3 5 0.000 2.000 205 191 1.0733 0 1 1 0 0 0
4 TOFAŞ SPOR 2 1 1 3 4 4.965 1.965 0.750 149 164 0.9085 0 1 0 0 0 1
5 TFL ALTEKMA 2 1 1 3 4 4.260 1.260 0.750 149 153 0.9739 0 1 0 0 0 1
6 BİGADİÇ BLD. 2 1 1 5 4 4.225 0.225 1.250 208 198 1.0505 0 1 0 1 0 0
7 ESER SPOR 2 1 1 5 3 4.150 0.150 1.667 182 156 1.1667 1 0 0 1 0 0
8 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 2 1 1 5 3 4.075 0.075 1.667 175 159 1.1006 1 0 0 1 0 0
9 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 2 1 1 3 3 3.315 0.315 1.000 139 129 1.0775 1 0 0 0 0 1
10 ALANYA BLD. 2 1 1 4 5 2.435 0.435 0.800 183 199 0.9196 0 0 1 0 1 0
11 ZİRAAT BANKASI 2 1 1 4 5 2.300 0.300 0.800 200 208 0.9615 0 0 1 0 1 0
12 İSTANBUL BBSK 2 0 2 3 6 1.225 0.225 0.500 189 202 0.9356 0 0 0 1 1 0
13 TVF SPOR LİSESİ 2 0 2 0 6 1.140 1.140 MIN 103 150 0.6867 0 0 0 0 0 2
14 EĞİRDİR ELMA 2 0 2 2 6 0.150 0.150 0.333 174 193 0.9016 0 0 0 0 2 0
1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı   Sonuç Setler
30.09.2017   ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 TVF SPOR LİSESİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ   0-3
21-25 18-25 13-25 - -
30.09.2017   ANTALYA (ALANYA - ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. ESER SPOR   3-2
22-25 25-22 18-25 25-22 15-13
30.09.2017   BURSA (ÇEKIRGE) 14:00 TOFAŞ SPOR ZİRAAT BANKASI   3-1
23-25 25-23 25-22 25-19 -
30.09.2017   DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 DÜZCE BLD. TFL ALTEKMA   3-0
25-19 25-23 25-15 - -
30.09.2017   İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 14:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ EĞİRDİR ELMA   3-1
22-25 29-27 25-20 25-17 -
30.09.2017   KONYA (KONGRE - YAN SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR   3-2
21-25 22-25 25-18 25-22 15-10
01.10.2017   BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. İSTANBUL BBSK   3-1
23-25 25-21 25-18 25-23 -
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı   Sonuç Setler
07.10.2017   ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 ZİRAAT BANKASI BİGADİÇ BLD.   3-2
25-21 25-22 24-26 19-25 18-16
07.10.2017   ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 ESER SPOR TOFAŞ SPOR   3-0
25-16 25-17 25-18 - -
07.10.2017   ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ DÜZCE BLD.   0-3
25-27 22-25 17-25 - -
07.10.2017   İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL BBSK BORNOVA ANADOLU LİSESİ   2-3
25-17 20-25 21-25 25-22 11-15
07.10.2017   İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 15:00 TFL ALTEKMA ALANYA BLD.   3-1
25-19 17-25 25-19 25-15 -
07.10.2017   ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA KONYA B.ŞEHİR BLD.   1-3
25-16 15-25 24-26 21-25 -
07.10.2017   KONYA (SEYDIŞEHIR) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR TVF SPOR LİSESİ   3-0
25-18 25-13 25-20 - -
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı   Sonuç Setler
14.10.2017   ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 TVF SPOR LİSESİ EĞİRDİR ELMA   -
- - - - -
14.10.2017   ANTALYA (ALANYA - ATATÜRK) 15:00 ALANYA BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ   -
- - - - -
14.10.2017   BURSA (ÇEKIRGE) 14:00 TOFAŞ SPOR TFL ALTEKMA   -
- - - - -
14.10.2017   DÜZCE (18 TEMMUZ) 13:00 DÜZCE BLD. SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR   -
- - - - -
14.10.2017   İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL BBSK ZİRAAT BANKASI   -
- - - - -
14.10.2017   İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 14:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ KONYA B.ŞEHİR BLD.   -
- - - - -
15.10.2017   BALIKESIR (BIGADIÇ) 14:00 BİGADİÇ BLD. ESER SPOR   -
- - - - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı   Sonuç Setler
21.10.2017   ANKARA (BEŞTEPE) 13:00 ZİRAAT BANKASI BORNOVA ANADOLU LİSESİ   -
- - - - -
21.10.2017   ANKARA (BEŞTEPE) 15:00 ESER SPOR İSTANBUL BBSK   -
- - - - -
21.10.2017   ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TOFAŞ SPOR   -
- - - - -
21.10.2017   İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K) 15:00 TFL ALTEKMA BİGADİÇ BLD.   -
- - - - -
21.10.2017   ISPARTA (EĞIRDIR) 14:00 EĞİRDİR ELMA DÜZCE BLD.   -
- - - - -
21.10.2017   KONYA (KONGRE - YAN SALON) 13:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. TVF SPOR LİSESİ   -
- - - - -
21.10.2017   KONYA (SEYDIŞEHIR) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR ALANYA BLD.   -
- - - - -

 

Erkekler 1.lig B Grubu Maç Sonuçları

# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TOKAT BLD. PLEVNE 2 2 0 6 1 6.390 0.390 6.000 169 122 1.3852 1 1 0 0 0 0
2 AKKUŞ BLD. 2 2 0 6 0 6.150 0.150 MAX 150 122 1.2295 2 0 0 0 0 0
3 HALİLİYE BLD. 2 2 0 6 1 6.075 0.075 6.000 177 156 1.1346 1 1 0 0 0 0
4 ARHAVİ BLD. 2 2 0 6 2 5.075 0.075 3.000 174 147 1.1837 1 0 1 0 0 0
5 NİKSAR BLD. 2 2 0 6 4 4.465 0.465 1.500 219 197 1.1117 0 0 2 0 0 0
6 SOLHAN SPOR 2 1 1 5 4 4 0.000 1.250 199 183 1.0874 0 1 0 1 0 0
7 1920 MARAŞSPOR 2 1 1 3 3 3.555 0.555 1.000 137 125 1.0960 1 0 0 0 0 1
8 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 2 1 1 3 3 3.150 0.150 1.000 134 120 1.1167 1 0 0 0 0 1
9 PAYAS BLD. 2011 2 1 1 4 3 3.075 0.075 1.333 143 93 1.5376 1 0 0 0 1 0
10 HATAY B.ŞEHİR BLD. 2 0 2 3 6 1.300 0.300 0.500 175 204 0.8578 0 0 0 1 1 0
11 FINDIKLI SPOR 2 0 2 3 6 1.225 0.225 0.500 203 211 0.9621 0 0 0 1 1 0
12 PALANDÖKEN BLD. 2 0 2 0 6 1.095 1.095 MIN 92 150 0.6133 0 0 0 0 0 2
13 BULANCAK BLD. BETON SPOR 2 0 2 0 6 0.225 0.225 MIN 114 151 0.7550 0 0 0 0 0 2
14 GENÇ KAFKARS 2 0 2 0 6 0.075 0.075 MIN 45 150 0.3000 0 0 0 0 0 2

Genç Kafkars'ın 1 hükmen mağlubiyeti vardır.

1. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı   Sonuç Setler
29.09.2017   ARTVIN (ARHAVI) 15:00 ARHAVİ BLD. PALANDÖKEN BLD.   3-0
25-18 25-13 25-11 - -
30.09.2017   GIRESUN (19 EYLÜL) 14:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR TOKAT BLD. PLEVNE   0-3
13-25 24-26 17-25 - -
30.09.2017   HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. SOLHAN SPOR   1-3
25-19 20-25 19-25 20-25 -
30.09.2017   HATAY (PAYAS)   PAYAS BLD. 2011 GENÇ KAFKARS   3-0 H
25-0 25-0 25-0 - -
30.09.2017   KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 13:00 1920 MARAŞSPOR AKKUŞ BLD.   0-3
21-25 21-25 20-25 - -
30.09.2017   MALATYA (ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. HALİLİYE BLD.   0-3
22-25 16-25 21-25 - -
30.09.2017   RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR NİKSAR BLD.   2-3
20-25 25-20 24-26 25-23 12-15
2. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı   Sonuç Setler
07.10.2017   BINGÖL(KARŞIYAKA) 14:00 SOLHAN SPOR ARHAVİ BLD.   2-3
21-25 25-16 25-18 22-25 12-15
07.10.2017   ERZURUM (R. T. ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. 1920 MARAŞSPOR   0-3
20-25 19-25 11-25 - -
07.10.2017   KARS (KAFKAS ÜNIV. SL.) 14:00 GENÇ KAFKARS MALATYA B.ŞEHİR BLD.   0-3
20-25 12-25 13-25 - -
07.10.2017   ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. BULANCAK BLD. BETON SPOR   3-0
25-20 25-19 25-21 - -
07.10.2017   ŞANLIURFA (11 NISAN) 14:00 HALİLİYE BLD. FINDIKLI SPOR   3-1
22-25 25-23 30-28 25-21 -
07.10.2017   TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE PAYAS BLD. 2011   3-1
18-25 25-10 25-19 25-14 -
07.10.2017   TOKAT (NIKSAR) 14:00 NİKSAR BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD.   3-2
21-25 24-26 25-19 25-13 15-8
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı   Sonuç Setler
14.10.2017   ARTVIN (ARHAVI) 14:00 ARHAVİ BLD. 1920 MARAŞSPOR   -
- - - - -
14.10.2017   BINGÖL(KARŞIYAKA) 14:00 SOLHAN SPOR NİKSAR BLD.   -
- - - - -
14.10.2017   GIRESUN (19 EYLÜL) 14:00 BULANCAK BLD. BETON SPOR PALANDÖKEN BLD.   -
- - - - -
14.10.2017   HATAY (ANTAKYA) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. HALİLİYE BLD.   -
- - - - -
14.10.2017   HATAY (PAYAS) 14:00 PAYAS BLD. 2011 AKKUŞ BLD.   -
- - - - -
14.10.2017   MALATYA (ATATÜRK) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. TOKAT BLD. PLEVNE   -
- - - - -
14.10.2017   RIZE (FINDIKLI) 14:00 FINDIKLI SPOR GENÇ KAFKARS   -
- - - - -
4. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı   Sonuç Setler
21.10.2017   ERZURUM (R. T. ERDOĞAN) 14:00 PALANDÖKEN BLD. PAYAS BLD. 2011   -
- - - - -
21.10.2017   KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN) 14:00 1920 MARAŞSPOR BULANCAK BLD. BETON SPOR   -
- - - - -
21.10.2017   KARS (KAFKAS ÜNIV. SL.) 14:00 GENÇ KAFKARS HATAY B.ŞEHİR BLD.   -
- - - - -
21.10.2017   ORDU (AKKUŞ) 14:00 AKKUŞ BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD.   -
- - - - -
21.10.2017   ŞANLIURFA (11 NISAN) 16:00 HALİLİYE BLD. SOLHAN SPOR   -
- - - - -
21.10.2017   TOKAT (HÜSEYIN AKBAŞ) 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE FINDIKLI SPOR   -
- - - - -
21.10.2017   TOKAT (NIKSAR) 14:00 NİKSAR BLD. ARHAVİ BLD.   -
- - - - -
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

  • S.Lig
  • 1.Lig
  • 2.Lig Kırmızı
  • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
    Takımlar O G B M Av P
    Takımlar O G B M Av P

BURÇLAR

(21 Mart - 20 Nisan)

Koç Burcunun 14.12.2017 Günlük Yorumu

(21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğa Burcunun 14.12.2017 Günlük Yorumu

(22 Mayıs - 22 Haziran)

İkizler Burcunun 14.12.2017 Günlük Yorumu

(23 Haziran - 22 Temmuz)

Yengeç Burcunun 14.12.2017 Günlük Yorumu

(23 Temmuz - 22 Ağustos)

Aslan Burcunun 14.12.2017 Günlük Yorumu

(23 Ağustos - 22 Eylül)

Başak Burcunun 14.12.2017 Günlük Yorumu

(23 Eylül - 22 Ekim)

Terazi Burcunun 14.12.2017 Günlük Yorumu

(23 Ekim - 21 Kasım)

Akrep Burcunun 14.12.2017 Günlük Yorumu

(22 Kasım - 21 Aralık)

Yay Burcunun 14.12.2017 Günlük Yorumu

(22 Aralık - 21 Ocak)

Oğlak Burcunun 14.12.2017 Günlük Yorumu

(22 Ocak - 19 Şubat)

Kova Burcunun 14.12.2017 Günlük Yorumu

(20 Şubat - 20 Mart)

Balık Burcunun 14.12.2017 Günlük Yorumu

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık