sanalbasin.com üyesidir 6

BAYANLAR VOLEYBOL 1.LİG MAÇ SONUÇLARI - PUAN DURUMLARI!

Bayanlar Voleybol 1. Lig A - B Gruplarının, toplu sonuçları, haftalık programı, puan durumları, maç sonuçları ve ayrıntıları...

BAYANLAR VOLEYBOL 1.LİG MAÇ SONUÇLARI - PUAN DURUMLARI!

1. Lig Bayanlar A Grubu

# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ROTA KOLEJİ 2 2 0 6 1 7.965 1.965 6.000 173 145 1.1931 1 1 0 0 0 0
2 KARŞIYAKA 2 2 0 6 1 6.810 0.810 6.000 168 152 1.1053 1 1 0 0 0 0
3 SALİHLİ BLD. 2 2 0 6 0 6.375 0.375 MAX 152 125 1.2160 2 0 0 0 0 0
4 MANİSA B.ŞEHİR BLD. 2 2 0 6 0 6.300 0.300 MAX 150 67 2.2388 2 0 0 0 0 0
5 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 2 2 0 6 1 6.300 0.300 6.000 172 135 1.2741 1 1 0 0 0 0
6 THY 2 2 0 6 3 5.075 0.075 2.000 213 188 1.1330 0 1 1 0 0 0
7 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 2 1 1 3 3 3.825 0.825 1.000 136 128 1.0625 1 0 0 0 0 1
8 YEŞİLYURT 2 1 1 3 3 3.300 0.300 1.000 139 126 1.1032 1 0 0 0 0 1
9 ARKAS SPOR 2 0 2 2 6 1.275 1.275 0.333 177 193 0.9171 0 0 0 0 2 0
10 SARIYER BLD. 2 0 2 2 6 1.225 0.225 0.333 169 189 0.8942 0 0 0 1 0 1
11 GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR 2 0 2 1 6 0.375 0.375 0.167 126 173 0.7283 0 0 0 0 1 1
12 ALAŞEHİR BLD. 2 0 2 0 6 0.375 0.375 MIN 86 150 0.5733 0 0 0 0 0 2
13 İZMİR B.ŞEHİR BLD. 2 0 2 0 6 0.150 0.150 MIN 107 150 0.7133 0 0 0 0 0 2
14 YEŞİL BAYRAMİÇ 2 0 2 1 6 0.075 0.075 0.167 124 171 0.7251 0 0 0 0 1 1
1. Hafta
Tarih       A Takımı B Takımı   Sonuç Setler
30.09.2017       BAHÇELİEVLER VOLEYBOL YEŞİL BAYRAMİÇ   3-0
25-12 25-19 25-22 - -
01.10.2017       BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. SARIYER BLD.   3-0
25-19 25-21 26-24 - -
01.10.2017       GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR ROTA KOLEJİ   1-3
21-25 22-25 25-23 16-25 -
01.10.2017       THY ARKAS SPOR   3-1
25-19 24-26 26-24 25-14 -
01.10.2017       YEŞİLYURT SALİHLİ BLD.   0-3
18-25 21-25 25-27 - -
01.10.2017       KARŞIYAKA İZMİR B.ŞEHİR BLD.   3-0
25-21 25-14 25-23 - -
01.10.2017       ALAŞEHİR BLD. MANİSA B.ŞEHİR BLD.   0-3
13-25 8-25 4-25 -

 

2. Hafta
Tarih       A Takımı B Takımı   Sonuç Setler
08.10.2017       YEŞİL BAYRAMİÇ BALIKESİR B.ŞEHİR BLD.   1-3
17-25 25-21 15-25 14-25 -
08.10.2017       SARIYER BLD. THY   2-3
25-20 18-25 21-25 30-28 11-15
08.10.2017       ARKAS SPOR KARŞIYAKA   1-3
23-25 23-25 25-18 23-25 -
08.10.2017       ROTA KOLEJİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL   3-0
25-23 25-18 25-20 - -
08.10.2017       İZMİR B.ŞEHİR BLD. YEŞİLYURT   0-3
11-25 18-25 20-25 - -
08.10.2017       SALİHLİ BLD. ALAŞEHİR BLD.   3-0
25-23 25-23 25-15 - -
08.10.2017       MANİSA B.ŞEHİR BLD. GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR   3-0
25-10 25-15 25-17 - -

 

3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı      
15.10.2017   BALIKESIR (KURTDERELI) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ROTA KOLEJİ      
15.10.2017   İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 THY YEŞİL BAYRAMİÇ      
15.10.2017   İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:00 GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR BAHÇELİEVLER VOLEYBOL      
15.10.2017   İSTANBUL (YEŞILYURT) 15:30 YEŞİLYURT ARKAS SPOR      
15.10.2017   İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK) 16:00 KARŞIYAKA SARIYER BLD.      
15.10.2017   MANISA (ALAŞEHIR) 13:00 ALAŞEHİR BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD.      
15.10.2017   MANISA (TARIK ALMIŞ) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. SALİHLİ BLD.      

 

 1. Lig Bayanlar B Grubu

# Takım O G M A V P PAYP SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARAYOLLARI 2 2 0 6 2 6.620 1.620 3.000 184 150 1.2267 1 0 1 0 0 0
2 BOLU BLD. 2 2 0 6 1 6.150 0.150 6.000 173 138 1.2536 1 1 0 0 0 0
3 BURSASPOR YÜKSEKOBA 2 2 0 6 3 5.225 0.225 2.000 201 183 1.0984 0 1 1 0 0 0
4 NUMUNE SPOR 2 2 0 6 3 5.150 0.150 2.000 203 177 1.1469 0 1 1 0 0 0
5 SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT 2 1 1 5 3 5.020 1.020 1.667 175 148 1.1824 1 0 0 1 0 0
6 TED ANKARA KOLEJLİLER 2 1 1 5 4 4.300 0.300 1.250 199 193 1.0311 0 1 0 1 0 0
7 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 2 1 1 5 4 4.300 0.300 1.250 183 196 0.9337 0 1 0 1 0 0
8 SAKARYA SPOR 2 1 1 5 5 3.855 0.855 1.000 204 201 1.0149 0 0 1 1 0 0
9 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 2 1 1 4 3 3.150 0.150 1.333 158 132 1.1970 1 0 0 0 1 0
10 KAHRAMANKAZAN BLD. 2 1 1 3 4 3.150 0.150 0.750 155 162 0.9568 0 1 0 0 0 1
11 TVF SPOR LİSESİ 2 0 2 0 6 1.035 1.035 MIN 72 150 0.4800 0 0 0 0 0 2
12 İDMANOCAĞI 2 0 2 2 6 0.435 0.435 0.333 178 199 0.8945 0 0 0 0 2 0
13 BARTIN POLİSGÜCÜ 2 0 2 2 6 0.225 0.225 0.333 171 186 0.9194 0 0 0 0 2 0
14 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 2 0 2 1 6 0.225 0.225 0.167 131 172 0.7616 0 0 0 0 1 1

 

1. Hafta
Tarih       A Takımı B Takımı   Sonuç Setler
01.10.2017       KARAYOLLARI GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ   3-0
25-14 25-18 25-18 - -
01.10.2017       TVF SPOR LİSESİ SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT   0-3
8-25 23-25 8-25 - -
01.10.2017       NUMUNE SPOR SAKARYA SPOR   3-2
25-19 19-25 22-25 25-14 15-13
01.10.2017       BOLU BLD. KAHRAMANKAZAN BLD.   3-0
25-12 25-20 25-23 - -
01.10.2017       BURSASPOR YÜKSEKOBA PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS   3-1
24-26 25-20 25-15 25-22 -
01.10.2017       ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BARTIN POLİSGÜCÜ   3-1
25-22 13-25 25-22 25-19 -
12.10.2017       İDMANOCAĞI TED ANKARA KOLEJLİLER   1-3
24-26 25-23 20-25 22-25
2. Hafta
Tarih       A Takımı B Takımı   Sonuç Setler
08.10.2017       KAHRAMANKAZAN BLD. İDMANOCAĞI   3-1
25-23 25-20 25-27 25-17 -
08.10.2017       PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS TVF SPOR LİSESİ   3-0
25-9 25-12 25-12 - -
08.10.2017       BARTIN POLİSGÜCÜ BOLU BLD.   1-3
25-22 17-25 17-25 24-26 -
08.10.2017       GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ NUMUNE SPOR   1-3
18-25 17-25 25-22 21-25 -
08.10.2017       SAKARYA SPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ   3-2
25-20 20-25 23-25 25-15 15-10
08.10.2017       SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT KARAYOLLARI   2-3
25-20 18-25 23-25 26-24 8-15
09.10.2017       TED ANKARA KOLEJLİLER BURSASPOR YÜKSEKOBA   2-3
25-20 18-25 25-17 23-25 9-15
3. Hafta
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı      
14.10.2017   ANKARA (BEŞTEPE) 17:00 KARAYOLLARI PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS      
15.10.2017   ANKARA (BEŞTEPE) 14:00 NUMUNE SPOR SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT      
15.10.2017   ANKARA (BEŞTEPE) 16:00 TVF SPOR LİSESİ TED ANKARA KOLEJLİLER      
15.10.2017   BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 15:00 BURSASPOR YÜKSEKOBA KAHRAMANKAZAN BLD.      
15.10.2017   ESKIŞEHIR (ATATÜRK) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BOLU BLD.      
15.10.2017   SAKARYA (ATATÜRK) 14:00 SAKARYA SPOR GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ      
15.10.2017   TRABZON (19 MAYIS) 14:00 İDMANOCAĞI BARTIN POLİSGÜCÜ      
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

  • S.Lig
  • 1.Lig
  • 2.Lig Kırmızı
  • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
1 Galatasaray 8 7 1 0 14 22
2 Göztepe 8 5 1 2 5 16
3 Akhisar Bld. Genç. 8 5 1 2 4 16
4 Medipol Başakşehir 8 5 1 2 2 16
5 Fenerbahçe 8 4 2 2 5 14
6 Beşiktaş 8 4 2 2 4 14
7 Kayserispor 8 4 2 2 3 14
8 Bursaspor 8 4 0 4 3 12
9 Demir Grup Sivasspor 8 4 0 4 0 12
10 Aytemiz Alanyaspor 8 3 1 4 -1 10
11 Trabzonspor 8 2 3 3 -4 9
12 Karabükspor 8 2 2 4 -2 8
13 Yeni Malatyaspor 8 2 2 4 -3 8
14 Kasımpaşa 8 2 2 4 -4 8
15 Atiker Konyaspor 8 2 1 5 -3 7
16 Gençlerbirliği 8 2 1 5 -8 7
17 Antalyaspor 8 1 3 4 -5 6
18 Osmanlıspor FK 8 1 1 6 -10 4
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
1 Ümraniyespor 8 5 2 1 7 17
2 Giresunspor 8 4 4 0 7 16
3 Altınordu 8 4 2 2 7 14
4 MKE Ankaragücü 8 4 2 2 4 14
5 Çaykur Rizespor 8 4 2 2 3 14
6 Vartaş Elazığspor 8 4 2 2 3 14
7 Adana Demirspor 8 4 2 2 2 14
8 Adanaspor 8 4 1 3 -2 13
9 Balıkesirspor 8 3 3 2 2 12
10 İstanbulspor 8 3 2 3 0 11
11 Erzurum BB 8 2 3 3 -3 9
12 Samsunspor 8 2 3 3 -3 9
13 Boluspor 8 2 2 4 -1 8
14 Gazisehir Gaziantep FK 8 1 4 3 1 7
15 Manisaspor 8 2 1 5 -3 7
16 Eskişehirspor 8 1 4 3 -4 7
17 Denizlispor 8 1 2 5 -7 5
18 Gaziantepspor 8 1 1 6 -13 4
    Takımlar O G B M Av P
1 Menemen Belediyespor 2 2 0 0 5 6
2 Keçiörengücü 2 2 0 0 4 6
3 Amed Sportif 2 1 1 0 7 4
4 Afjet Afyonspor 2 1 1 0 2 4
5 Sivas Belediyespor 2 1 1 0 2 4
6 Tokatspor 2 1 1 0 2 4
7 İnegölspor 2 1 1 0 1 4
8 Bucaspor 2 1 0 1 2 3
9 Sancaktepe Belediyespor 2 1 0 1 1 3
10 Etimesgut Belediyespor 2 1 0 1 1 3
11 Bodrumspor 2 1 0 1 0 3
12 Hatayspor 2 1 0 1 -1 3
13 Kocaeli Birlik Spor 2 1 0 1 -2 3
14 Tuzlaspor 2 0 1 1 -3 1
15 Sarıyer 2 0 0 2 -3 0
16 Kastamonuspor 2 0 0 2 -4 0
17 Eyüpspor 2 0 0 2 -5 0
18 Mersin İdmanyurdu 2 0 0 2 -9 0
    Takımlar O G B M Av P
1 Altay 2 2 0 0 5 6
2 Bandırmaspor 2 2 0 0 4 6
3 Sanliurfaspor 2 2 0 0 4 6
4 Gümüşhanespor 2 2 0 0 2 6
5 Kırklarelispor 2 1 1 0 1 4
6 Karşıyaka 2 1 1 0 1 4
7 Fethiyespor 2 1 1 0 1 4
8 Konya Anadolu Selçukspor 2 1 0 1 1 3
9 Nazilli Belediyespor 2 1 0 1 -1 3
10 Zonguldak Kömürspor 2 1 0 1 -3 3
11 Sakaryaspor 2 0 2 0 0 2
12 Bugsaşspor 2 0 1 1 -1 1
13 Hacettepe Spor 2 0 1 1 -1 1
14 Pendikspor 2 0 1 1 -2 1
15 Fatih Karagümrük 2 0 0 2 -2 0
16 Kahramanmaraşspor 2 0 0 2 -2 0
17 Silivrispor 2 0 0 2 -3 0
18 Niğde Belediyespor 2 0 0 2 -4 0

BURÇLAR

(21 Mart - 20 Nisan)

Koç Burcunun 19.10.2017 Günlük Yorumu

(21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğa Burcunun 19.10.2017 Günlük Yorumu

(22 Mayıs - 22 Haziran)

İkizler Burcunun 19.10.2017 Günlük Yorumu

(23 Haziran - 22 Temmuz)

Yengeç Burcunun 19.10.2017 Günlük Yorumu

(23 Temmuz - 22 Ağustos)

Aslan Burcunun 19.10.2017 Günlük Yorumu

(23 Ağustos - 22 Eylül)

Başak Burcunun 19.10.2017 Günlük Yorumu

(23 Eylül - 22 Ekim)

Terazi Burcunun 19.10.2017 Günlük Yorumu

(23 Ekim - 21 Kasım)

Akrep Burcunun 19.10.2017 Günlük Yorumu

(22 Kasım - 21 Aralık)

Yay Burcunun 19.10.2017 Günlük Yorumu

(22 Aralık - 21 Ocak)

Oğlak Burcunun 19.10.2017 Günlük Yorumu

(22 Ocak - 19 Şubat)

Kova Burcunun 19.10.2017 Günlük Yorumu

(20 Şubat - 20 Mart)

Balık Burcunun 19.10.2017 Günlük Yorumu

NAMAZ VAKİTLERİ
CANLI SKOR - VOLEYBOL / FUTBOL / HENTBOL / BASKETBOL / TENİS - CANLI SKOR
yukarı çık