son dakika
27 Kasım 2015 Cuma
Ana Sayfam Yap

Bugün |


1..

Bu Hafta |


1..

Bu Ay


1..
Son İçerikler

Bugün |


1...

Bu Hafta |


1..

Bu Ay


1..
Baştan Çıkaran Cinsel Pozisyonlar!
Baştan Çıkaran Cinsel Pozisyonlar!
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2012-09-26 - 10:37 - Bu Tarifi 15811 kişi okudu.
Kadınların ve Erkeklerin Aklını Baştan Alan Cinsel Pozisyonlar sırasıyla...

Cinsel birleşme sırasında bazı pozisyonlar hem kadına hem erkeğe normalden çok daha fazla haz verir.


İşte o pozisyonlar;                                                                                                         Kelebek


Kadının yatak kenarında arkası erkeğe dönük şekilde dizlerini üstüne çökmesi ve erkeğin kadının arkasına geçerek ilişkiye girmeleri pozisyonudur.


 


Bir süre sonra kadın bacaklarını havaya kaldırarak erkeğin omuzlarına dayayarak kalçasını havaya kaldırır ve bu sırada rahim ağzında haz oldukça fazla olacaktır.                                                                                                                   Hizalanmış Pozisyon


Kadının altta erkeğin üstte olduğu misyoner pozisyonda erkeğin kadının içine girmesi sonrasında kadının bacaklarını düz bir şekilde birleştirerek erkeğin bacaklarının arasına sokması ve erkeğin bu sırada iyice derine ilrleyerek klitorise baskı yapacak şekilde kendini kadına yakınlaştirması pozisyonu oldukça orgazm tetikleyicidir.                                                                  Halka İle GermeKadın ister altta olsun ister üstte erkeğin içine girdiği sırada baş parmağını ve işaret parmağını birleştirerek bir halka oluşturur.


 


Bu halka şekli ile penisi aşağı doğru gerer ve bu sırada cinsel birleşme devam etmektedir. Bu erkeğin çok daha fazla zevk almasını sağlayacaktır.                                                                                                                                       Tezgah Pozisyonu


Mutfak tezgahı veya masa her ikiside bunun için uygundur. Önemli olan erkeğin penis hizasına uygunluğudur, yani bacak boyuna.


Kadının masa veya tezgah üzerine ters veya düz bir şekilde uzanması ve erkeğin kadının içine girerek kadını istediği kadar kendine çekip itebilmesi şeklinde olur.


Bu sırada hem kadın hem erkek çok rahat pozisyonlarda olacaklarından tamamen aldıkları zevke odaklanacaklardır. ayrıca bu pozisyon fantazi içerdiğinden, masa üstündeki veya tezgahtaki eşyaları iterek ilişkiye girme fikri her iki cinse de oldukça zevkli gelecektir.                                                                                             Kucakta Makas


Çoğunluğu kadının kontrolünde olan bir pozisyondur. Erkek bacaklarını dizden kırar şekilde sırt üstü yatar. Bu sırada kadın erkeğin kucağına daha doğrusu bacaklarının arasına oturur ancak bir bacağını erkeğin bacaklarına doğru diğer bacağını ise yan tarafa doğru açar.


Kadının erkeği içine alması şeklinde devam eden pozisyon hem kadın hem erkek için oldukça uyarıcıdır.                                                                    AyaktaCinsel bağın yanında duygusal bağıda arttıran bir pozisyondur. Her iki cinste ayaktayken erkek hafif çömelerek kadının içine girer ve yükselir.


Çiftin birbirlerine sıkıca sarılmasını sağlayan bir pozisyondur.                                                                        VKlitorisin klitoris tepesi arasında kaldığı ve Venüs tepesi tarafından çevrelendiği bölge adeta V harfini andırır.


Kadının cinsel birleşme veya oral seks sırasında orta ve işaret parmaklarını V şeklinde tutarak klitoris tepelerini ayırması şekli kadın için oldukça haz verici olacaktır.                                                                                Mola Ver Ve SallaBirleşmeye ara vererek(çok uzun süre değil sadece bir kaç saniye) erkeğin penisini kadının klitorisine vurması, sürtmesi ve hafifçe dokunması şeklinde olur.


Bunu kadın erkeğin penisini kavrayarakta yapabilir.                                                                                         Popo UyarısıErkek kalçasına dokunulmasından hoşlanıyorsa, kadın onu yüzüstü yatırarak her iki eli ile kalçalarını ters yönlere hareket ettirerek ovabilir.


Bu sırada anüs bölgesine denk gelecek baş parmağı hafifçe anüsü uyarmakta kullanabilir.


Bazı erkekler bundan oldukça zevk alır ve daha fazlasını ister, bu durumda kadın ileri gitmekten çekinmemelidir.                                        Bacaklarla Sarmaİlişkide illa eller uyarandır diye bir kural yoktur.


Kadının ilişki sırasında erkeği belinden kavraması, tek bacağını omzuna çıkartması, erkeğin omzuna iki bacağını birden koyması ve erkeğin bu sırada kadını ayak bileklerinden tutarak bacaklarını açıp kapatması veya germesi her iki cins içinde oldukça zevk vericidir.                                                                                                    Son OlarakCinsel birleşme hem kadın hem erkeğin haz aldığı ve alması gereken bir olgudur.


Çiftler birbirleri ile cinsellik konusudna ve arzuları konusunda ne kadar açık ve net olurlarsa ilişkileri o kadar sağlam olur.   FOTOĞRAFLI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN!


Google

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Bilgiye Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
27144
Güvenlik kodu giriniz
: